į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
KVIEČIAME DALYVAUTI PARODOJE (2017-09-20)

Visagino vaikų lopšelio-darželio pedagogės Asta Mainelienė ir Rita Skromnienė organizuoja sportinio inventoriaus iš antrinių žaliavų parodą „Dar galiu būti naudingas sveikatos labui“. Kviečia ikimokyklinio ugdymo pedagogus, ugdytinius ir jų tėvelius  prisijungti ir dalyvauti parodoje.

     Puoselėkime saugios ir sveikos gyvensenos vertybes, orientuokime vaikus aktyviam fiziniam judėjimui.

     

    

RESPUBLIKINĖS SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODOS „DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI“  NUOSTATAI

 

 

 
 
AKCIJA RIEDA RATAI RATELIUKAI (2017-09-18)

Vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ prisijungia prie

 

Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos

 

Akcijos, skirtos paminėti Tarptautinę dieną be automobilio  

 

„RIEDA RATAI RATELIUKAI“

 

Minėdami Europos judriąją savaitę ir

Tarptautinę dieną be automobilio,

kviečiame visus bendruomenės narius (darbuotojus, ugdytinius, ugdytinių tėvelius) prisijungti prie akcijos ir rugsėjo 22 d. į lopšelį-darželį atvykti be automobilio, bet ratuotiems: su riedučiais, riedlentėmis, paspirtukais, dviračiais, triratukais, lėlių vežimėliais ir panašiai. Bus sveika, įdomu ir linksma.

 

 

 
 
GRUPIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMAI (2017-09-18)

Kviečiame visus tėvelius dalyvauti grupių tėvų susirinkimuose

 
 
SVEIKINIMAS

Visą lopšelio-darželio bendruomenę sveikinu su Rugsėjo 1-ąja.

Pedagogams linkiu meilės ir kantrybės vaikams.

Vaikučiams linkiu sutikti pedagogus, kurie atskleis jų talentus, uždegs noru atrasti, suprasti, pasinerti į nuostabų žinių pasaulį.

Tėveliams linkiu nuolat domėtis lopšelio-darželio veikla ir aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime.

Su švente mielieji!

Lopšelio-darželio direktorė

 
 
RUGSĖJO 1-OJI

Pasibeldė į langą rudenėlio daina.

Atkeliavo darželin vėl rugsėjo pirma.

Šypsos saulė nuo ryto – Kiek akelių šviesių !

Lapų šventei prikrito, ranką draugui tiesiu...

 

Maloniai kviečiame vaikučius,

tėvelius,

pedagogus ir kitus darbuotojus

rugsėjo 1 dieną 10 val. į

Rugsėjo 1-osios šventę 

 

Saulutės takeliu rugsėjį

pasitinkam“

 

Visų laukiame muzikos salėje.

 

 
 
VAINIKŲ ŠVENTĖ (2017-06-23)

Artėjant trumpiausiai nakčiai ir ilgiausiai dienai – vasaros saulėgrįžai, kurios metu Lietuvoje švenčiamos Joninės arba dar kitaip vadinamos Rasos, lopšelio-darželio bendruomenė susirinko kiemelyje su pilnomis rankomis žolynų, gėlelių, šakelių. Su vaikais šią šventę mes pavadinome Vainikų diena. Ugdytinių tėvai prisidėjo prie šventės organizavimo, atnešdami lauko gėlių

 

 

Sveikiname visus Jonus ir Janinas su gražia vasariška švente

plačiau
 
SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS

2017 m. birželio 5 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ startavo socializacijos projektas „Pramogų šalis 2017“, skirtas būsimiems priešmokyklinio ugdymo vaikams. Projektui įgyvendinti iš savivaldybės biudžeto skirta 140,00 eurų.

plačiau
 
„PASAKŲ ŠALYJE 2017“

Kaip ir kasmet Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ pakvietė mus į Visagino ikimokyklinio ugdymo įstaigų teatro festivalį „Pasakų šalyje 2017“.

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai pristatė keturias pasakas. Priešmokyklinė grupė „Pelėdžiukų mokyklėlė“ vaidino rusų liaudies pasaką „Pirštinė“ (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė ir auklėtoja Alina Gvozdeva). Priešmokyklinė grupė „Ąžuoliuko mokyklėlė“ vaidino pagal kūrinėlį „Varna ir žaislai“ (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renata Šeibokienė, ir auklėtoja Dangira Sadaunikaitė). Vyresniosios grupės taip pat neatsiliko ir pirmą kartą didžiulėje auditorijoje suvaidino Edurado Mieželaičio „Zuikis puikis“ (auklėtojos Asta Mainelienė ir Laima Umbrasienė) ir „Trys paršiukai“ (auklėtojos Rita Skromnienė ir Lida Aksionova).

plačiau
 
Festivalis SUK, SUK RATELĮ

Su kuo prasideda meilė Tėvynei, gimtajam kraštui, jo dainoms, šokiams, tautosakai ir tradicijoms? Su motinos pienu? Su pirmu ištartu žodžiu? Ar su tylia lopšine sklindančia iš motinos lūpų? Mažas vaikelis, kaip kempinėlė, sugeria viską: garsus, melodiją, kalbą, tarmę, jausmus. Visa tai nusėda jo pasąmonėje, o vėliau, ikimokykliniame amžiuje jau formuojasi tautinė savimonė, pagarba etninei kultūrai.

Jau penkis kartus vyko lietuvių liaudies šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį“, kurį organizuoja Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė. Smagu bus prisiminti džiugias festivalio akimirkas nuotraukų parodoje, kuri vyks Visagino kultūros centro „Draugystės“ renginių salėje.

Patyrę šventės bendrumo jausmą, šokio sūkuryje linksminsis visi. Norisi tikėti, kad festivalyje pasėta meilės sėkla liaudies muzikai subujos mažose vaikų širdelėse ir išaugs į didelę meilę gimtajam kraštui, Tėvynei.

 

Šiais metais lietuvių liaudies šokių ir

ratelių festivalis „Suk, suk ratelį“

skirtas Tautinio kostiumo metams.

Festivalio tikslas – skleisti ir puoselėti tautinio ir kultūrinio tapatumo ir pilietiškumo ugdymą.

Šis festivalis jau šeštasis.

Svečių ir dalyvių iš Utenos, Zarasų, Švenčionių ir Visagino

lauksime gegužės 3 dieną 11 val. Visagino kultūros centro

„Draugystės“ renginių salėje.

 
 
ŽINUTĖ APIE VAIKŲ VELYKĖLES (2017-04-20)

Rid rido, margučiai

Rainelėm dėmėti,

Svogūnais dažyti,

Vašku pažymėti.

 

Rid rido raudoni,

Geltoni, žali...

O nuotaika mūsų

Kaip niekad žvali!

(Martynas Vainilaitis)

 

Velykėlių šventė prasidėjo trumpu spektakliuku. Kiškiai Ilgaausis ir Žvairys linksmai nuteikė vaikučius pramogėlei. Į duris pasibeldė ir Velykė su pilnomis pintinėlėmis margučių.

Veikla buvo labai įvairi. Ugdytiniai minė Velykės mįsles, o už teisingus atsakymus gavo dovanų margučių. Visus sudomino sakmė „Kodėl dažo kiaušinius“. Labai noriai vaikai sutiko padėti išmarginti didelius, iš popieriaus iškirptus kiaušinius. Auklėtojos ir vaikučiai buvo labai išradingi, todėl „margučiai“ išėjo labai gražūs. Ilgaausis ir Žvairys pamokino, kaip teisingai „mušti“ kiaušinius. Atsirado daug norinčių išbandyti savo margučių stiprumą. Per Velykas pakabinamos sūpynės, kad vaikai galėtų pasisupti. Linksmieji kiškiai „supo“ vaikučius. Visi buvo patenkinti, vaikai šoko ir žaidė. Priešmokyklinės grupės „Ąžuoliuko mokyklėlė“ ugdytiniai padainavo dainelę „Riedėkit, margučiai“, o visi dalyviai linksmai pritarė. Margučių ridenimo varžybomis užbaigėme pramogėlę.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>