į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
ŽIEMOS LINKSMYBĖS (2017-03-09)

Visagino vaikų lopšelio-darželio Ąžuoliukas Bitučių grupės vaikučiai ir auklėtojos dalyvavo piešinių konkurse „Žiemos linksmybės“.

 

 

 

plačiau
 
„MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ“ (2017-03-04)

Kovo 3 d. „Ąžuoliuko mokyklėlės” ugdytiniai varžėsi draugiškoje viktorinoje su lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis” „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniais.

plačiau
 
„MARGASPALVIAI ŽODŽIŲ RAŠTAI“ (2017-03-02)

Šių metų kovo 1 d. Visagino lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytinių bei jų tėvų renginys „Margaspalviai žodžių raštai“, kurio tikslas ne tik siekti prasmingo bendravimo bei bendradarbiavimo su ugdytinių šeimomis, bet ir gilinti suvokimą apie lietuvių kalbos savitumą, ugdyti meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui.

plačiau
 
„KAIP KVEPIA KEPAMA DUONA“ (2017-02-23)

Kaip kvepia duona galėtų papasakoti „Drugelių“ grupės vaikučiai. Vasario 22 diena vaikai sužinojo, kokius darbus reikia nudirbti, kad ant stalo atsirastų garuojanti duona.

plačiau
 
SPORTINĖ PRAMOGA „KIŠKUČIŲ MANKŠTELĖ“ (2017-02-23)

Jeigu nori būt stiprus,

Reik sportuot visus metus...

Todėl mes, mažieji „Kiškučių“ grupės vaikai, nukeliavome į sporto salę papramogauti.

plačiau
 
ŽEMĖ, KURIOJE GYVENA MŪSŲ SENELIAI, TĖVAI, BROLIAI, SESERYS IR KURIOJE GYVENS MŪSŲ ATEINANČIOS KARTOS. TAI LIETUVA - TĖVYNĖ MŪSŲ.

     Gerbiama lopšelio-darželio bendruomene, sveikinu Vasario 16 – osios proga! Dėkoju už nuoširdų darbą, kūrybą, bendradarbiavimą. Džiaukimės laisve, branginkime ją ir tvirtinkime kasdieniais savo darbais!

Lopšelio-darželio direktorė Irena Oficerova

 
 
VASARIO 16-OSIOS PRAMOGA „AŠ TAIP PAŽĮSTU GIMTINĘ“ (2017-02-15)

Gera ir smagu, kada mažuosius vaikučius aplanko vyresnieji draugai. „Kiškučių“ ir „Volungėlių“ grupės vaikai kartu paminėjo vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

plačiau
 
PRAMOGA „NUO KALNIUKO“ (2017-02-14)

   Vasario mėnuo tai sveikatos mėnuo. „Drugelių“ grupės vaikai dalyvauja įvairiuose sveikatinimo renginiuose: pokalbiuose apie sveiką maistą,  skanaujame vaisius ir riešutus, geriame arbatą su citrina, sportuojame...

plačiau
 
„DRAUGYSTĖN MUS JUNGIA LIETUVIŠKAS ŽODIS“ (2017-02-14)

     Šių mokslo metų rudenį startavo „Ąžuoliuko mokyklėlės“ projektas „Lietuviškų žodžių takeliais“. Šiuo projektu siekiame, kad vaikai gilintų supratimą apie lietuvių kalbos savitumą, ugdytųsi meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui. Visus projekto dalyvius skatiname kalbėti valstybine kalba, formuojame bendravimo kultūros įgūdžius.

plačiau
 
„SUNKUS DARBELIS – GARDUS KĄSNELIS“ (2017-02-02)

    Žvaigždučių grupės vaikai su auklėtojomis Asta ir Laima dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etninės kultūros projekte  „Sunkus darbelis – gardus kąsnelis“.

Projekto metu vaikai ieškojo informacijos knygose, tyrinėjo grūdus, varpas; vaizdavo kaip aria, sėja, pjauna, kulia.

Klausėsi lietuvių liaudies pasakos „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“; minė mįsles, klausėsi patarlių; kopijavo žodžius apie duonos kelią.

Klijavo iš grūdų varpas, daigino grūdus, kūrė grūdo dygimo paveikslus; išbandė naują techniką: su plaukų džiovintuvu lydė vaškines kreidutes – kūrė javų lauką.

Minkė sūrią tešlą ir iš jos lipdė „pyragėlius“.

Stebėdamiesi duonos įvairove ragavo įvairios duonos; rinko pakuotes, iš jų kūrė koliažą ant šviesos stalo.

Dainavo sutartinę apie duonutės kepimą.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>