į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
VARŽYBOSE IŠKOVOJOME III –ĄJĄ VIETĄ

Spalio 26 dieną puikiai nusiteikusi „Pelėdžiukų mokyklėlės“ žaidėjų ir sirgalių komanda  vyko į priešmokyklinukų  varžybas „Futboliuko fiesta“.

plačiau
 
PATIRTIES SKLAIDA, ORGANIZUOJANT KOKYBIŠKĄ IKIMOKYKLINĮ UGDYMĄ

      2016 m. spalio 14 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ įvyko metodinis renginys „Visagino ir Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų bendradarbiavimas ir patirties sklaida“, kurio organizavimą inicijavo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacija.

plačiau
 
TĘSIAMAS SVEIKATOS RĖMIMO PROJEKTAS "GYVENK AKTYVIAI, BŪK SVEIKAS" (2016-10-21)

Įgyvendinta sveiko maisto savaitė Sveikas maistas, sveikas vaikas.

 

plačiau
 
EKSKURSIJA Į POLICIJOS KOMISARIATĄ (2016-10-18)

     Spalio 18 d. Volungėlių ir Žvaigždučių grupių vaikai keliavo į Visagino policijos komisariatą. kelionės tikslas - susipažinti su policininko profesija. Komisariato kieme mus maloniai pasitiko pareigūnė Onutė Pernavienė, pareigūnas su šunimi Rokiu. Vaikai pamatė, kaip šuo Rokis vykdo pareigūno nurodymus ir ieško daiktus. pareigūnė Onutė papasakojo apie atsakingą policininko darbą, parodė filmukus apie saugų elgesį gatvėje. Vaikai pabuvojo kamerų stebėjimo kambaryje ir pamatė savo darželio kiemą.

plačiau
 
EDUKACINĖ IŠVYKA „VANDENS KELIAS“ (2016-10-13)

Spalio 13 dieną „Bitučių“ grupės vaikučiai ir auklėtojos vyko į edukacinę išvyką „Vandens kelias“. Išvykos tikslas: pamatyti, kaip atiteka vanduo į namus.

Kelionės vadovė Olga  Melnik visus pakvietė į žalią autobusiuką, kuriuo vykome prie VĮ „Visagino Energija“ vykdomų darbų objekto.

plačiau
 
VAIKAI SVEIKINA DARŽELIO PEDAGOGUS

ŠIANDIEN SPALIO 5 D. PRIEŠMOKYKLINIŲ GRUPIŲ UGDYTINIAI PASVEIKINO PEDAGOGUS SU TARPTAUTINE MOKYTOJO DIENA.

plačiau
 
SVEIKINIMAS MOKYTOJO DIENAI

 
 
JUDĖJIMO SAVAITĖ (2016-09-20)

2016 m. rugsėjo 19 dieną pradėjome vykdyti sveikatos rėmimo projektą  „Gyvenk aktyviai, būk sveikas“. Projekto tikslas – kurti ugdytiniams sveiką ir saugią ugdymo (si) aplinką, tenkinant vaiko poreikį judėti, lavinant judesius ir fizines galias, siekiant fizinės ir dvasinės sveikatos darnos, plečiant bendradarbiavimo ryšius su ugdytinių tėvais ir socialiniais partneriais.

Lietuvos ikimokyklinio ugdymo sampratoje teigiama, kad žmogaus asmenybės ir sveikatos ištakos yra jo ankstyvojoje vaikystėje. Kaip nurodo pasaulinė sveikatos organizacija, 49-53 % sveikatą lemia žmogaus gyvenimo būdas. Taigi sveiko ir saugaus gyvenimo būdo formavimas nuo vaikystės yra labai svarbi sveikatos stiprinimo priemonė.

plačiau
 
MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA DARŽELYJE (2016-09-02)

...ir vėl rugsėjis...

Ir vėl metas apversti smėlio laikrodį,

skaičiuosiantį naujus mokslo metus...

 

     Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ žaliojoje aikštelėje išaušo šilta, saulėta rugsėjo 1-osios diena, kurią įprasmino Mokslo ir žinių šventė „Po rudenėlio skraiste“. Darželio darbuotojos Žaliąją aikštelę papuošė spalvingais balionais.

plačiau
 
SVEIKINIMAS (2016-08-31)

 „Gyvename šiandien, ir nors mokykla visą laiką žiūri į ateitį, bet ji dirba čia ir dabar“ (Meilė Lukšienė).

 

Ant rudenėjančio dangaus pripieškim saulės spindulių, kad nebeliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai ir tikėkim, dienų spalvotame fone bus gera plaukt rudens upe…

Vėl geltonas rugsėjo takelis atves į darželį mažuosius visaginiečius. Tegul jis būna šviesus, lygus ir linksmas! Lai mokslo metų pradžios šventė sutelkia lopšelio-darželio bendruomenę kilniems ir prasmingiems darbams. Linkiu, įdomių darbų su vaikais, prasmingo bendradarbiavimo su tėvais bei kolegėmis, vieningumo visai pedagogų bendruomenei ir sveikatos. Ugdykime, tobulėkime, kurkime. Visiems gražios šventės ir sėkmingų mokslo metų.

Direktorė Irena Oficerova

 
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>