į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO BRANDUMO ĮVERTINIMO (2016-11-28)

DĖL VAIKŲ BRANDUMO ĮVERTINIMO

 
 
INFORMACIJA (2016-11-23)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato veiklos skyrius informuoja, kad vykdant policijos komisariato veiklos organizavimo pakeitimus, Visagino savivaldybės teritorija suskirstyta į dvi prižiūrimas teritorijas.

Visagino vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ prižiūri Utenos apskrities VPK  Visagino PK  vyriausioji tyrėja Ilona Petkevič, adresu Veteranų g. 13, 122 kab., tel. 8 386 50477, mob. tel. 8 683 38075, el.paštas ilona.petkevic@policija.lt.

 
 
LINKSMIEJI MOLIŪGĖLIAI (2016-11-21)

Moliūgėlių parodėlės darbeliai buvo eksponuojami ant palangių pirmame ir antrame aukšte, einant į „Pelėdžiukų mokyklėlės“ grupę. Dekoratyviniai moliūgėliai įgavo „veidukus“ ir „pasipuošė“ šypsenėlėmis.

plačiau
 
GELTONO KASPINO DIENA (2016-11-18)

   Lapkričio 19 d. vaikų lopšelyje-darželyje paminėjome Smurto prieš vaikus prevencijos dieną. Visose grupėse švietė geltona spalva ir nuotaikingi vaikai draugiškai žaidė. Vyresnieji vaikai kalbėjo apie draugystę ir gerą elgesį, apie pagalbą ir užuojautą, kūrė įvairius darbelius, kuriuose atsispindėjo draugiški tarpusavio santykiai.

plačiau
 
„GERA DARYTI GERA“ (2016-11-16)

Kiekvienas savyje turime daug neišdalinto gerumo. Geras žodis, geri poelgiai moko atsakomybės už save ir kitą, dėmesio kitam, rūpesčio ir meilės artimiausiai aplinkai ir pasauliui.

Tai prasideda dar darželyje. Leiskite jums pristatyti 5 metų Titą Šadrincevą, lankantį Visagino miesto vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ „Volungėlių“ grupę. Šiltas žodis, šypsena, jaukus bendravimas... atrodo, nieko nekainuoja, bet daug perka. Būtent toks ir yra Titas, mokantis pradžiuginti draugus mažomis smulkmenomis. Jis ir paskatino susimąstyti kaip svarbu, daryti gerus darbelius, dovanoti džiaugsmą, pamaloninti aplinkinius.

plačiau
 
VARŽYBOSE IŠKOVOJOME III –ĄJĄ VIETĄ

Spalio 26 dieną puikiai nusiteikusi „Pelėdžiukų mokyklėlės“ žaidėjų ir sirgalių komanda  vyko į priešmokyklinukų  varžybas „Futboliuko fiesta“.

plačiau
 
PATIRTIES SKLAIDA, ORGANIZUOJANT KOKYBIŠKĄ IKIMOKYKLINĮ UGDYMĄ

      2016 m. spalio 14 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ įvyko metodinis renginys „Visagino ir Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų bendradarbiavimas ir patirties sklaida“, kurio organizavimą inicijavo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacija.

plačiau
 
TĘSIAMAS SVEIKATOS RĖMIMO PROJEKTAS "GYVENK AKTYVIAI, BŪK SVEIKAS" (2016-10-21)

Įgyvendinta sveiko maisto savaitė Sveikas maistas, sveikas vaikas.

 

plačiau
 
EKSKURSIJA Į POLICIJOS KOMISARIATĄ (2016-10-18)

     Spalio 18 d. Volungėlių ir Žvaigždučių grupių vaikai keliavo į Visagino policijos komisariatą. kelionės tikslas - susipažinti su policininko profesija. Komisariato kieme mus maloniai pasitiko pareigūnė Onutė Pernavienė, pareigūnas su šunimi Rokiu. Vaikai pamatė, kaip šuo Rokis vykdo pareigūno nurodymus ir ieško daiktus. pareigūnė Onutė papasakojo apie atsakingą policininko darbą, parodė filmukus apie saugų elgesį gatvėje. Vaikai pabuvojo kamerų stebėjimo kambaryje ir pamatė savo darželio kiemą.

plačiau
 
EDUKACINĖ IŠVYKA „VANDENS KELIAS“ (2016-10-13)

Spalio 13 dieną „Bitučių“ grupės vaikučiai ir auklėtojos vyko į edukacinę išvyką „Vandens kelias“. Išvykos tikslas: pamatyti, kaip atiteka vanduo į namus.

Kelionės vadovė Olga  Melnik visus pakvietė į žalią autobusiuką, kuriuo vykome prie VĮ „Visagino Energija“ vykdomų darbų objekto.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>