į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
MAŽIEJI GAMTOS BIČIULIAI

Balandis, kaip įprasta, vadinamas švaros mėnesiu. Jau šį savaitgalį sukrus ir maži ir dideli – skubės į akciją „DAROM“.  Tačiau dar nesulaukę savaitgalio, pirmadienio rytą, „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai puikiai nusiteikę, lėkte išlėkė į darželio kiemą su šūkiu „Labas rytas, miela gamta, šiandien darom kieme tvarką!“ . Lauke jau laukė darbingai nusiteikę „Pelėdžiukų mokyklėlės“ bei „Nykštukų“ grupės mažieji gamtos mylėtojai. Į talką atėjo ir buvę lopšelio-darželio auklėtiniai, dabar jau 1-ų klasių mokiniai, su mokytojomis D. Abramovičiene ir I. Gaidiene.

plačiau
 
„IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2016“ (2016-04-15)

Kovo mėnesį „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvavo Respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Iš knygelės į širdelę 2016“. Labai nudžiugino pranešimas, kad mūsų kolektyvinis darbas, kurį kūrėme perskaitę ir aptarę Birutės Mar knygą „Gėlininkė“, pateko ir bus eksponuojamas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ (2016-04-14)

2016 m. balandžio 14 dieną  Nykštukų grupės vaikai lankėsi Visagino Verdenės gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejuje. Mokytoja Marytė Niparavičienė vaikams ne tik papasakojo, kaip seniau gyveno žmonės, tačiau ir parodė senovinius baldus, drabužius, indus, sąsiuvinius ir kitus daiktus. Vaikai ypač susidomėjo staklėmis, mokytoja papasakojo, jog staklėmis senovėje audė rankšluosčius, lovatieses. Mokytoja Marytė supažindino su bitininko profesija, parodė bitininkų naudotus daiktus. Vaikams viskas buvo labai įdomu, net nesinorėjo išeiti.

 

Auklėtoja metodininkė Jūratė Juršienė

plačiau
 
PAREMKIME LOPŠELĮ-DARŽELĮ

Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie paramos lopšeliui-darželiui, nukreipdami 2% pajamų mokesčio dalį!

Šios lėšos bus naudojamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos teikimo kokybei gerinti.

Formą FRO512 su Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ rekvizitais, užpildykite ir pateikite į artimiausią VMI skyrių. Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu, prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės. Į formą FRO512 Jums belieka įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąją vietą ir įrašyti lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ įmonės kodą. Užpildykite šią formą ir pateikite į artimiausią VMI skyrių.

Už 2% paramos lėšas, įsigyta ugdymo priemonių ir ūkio reikmių ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui organizuoti. Nuoširdžiai dėkojame.

 

VISAGINO VAIKŲ LOŠELIS-DARŽELIS „ĄŽUOLIUKAS“

Įmonės kodas 190231730

Adresas: SEDULINOS AL. 51, LT-31231 Visaginas

Tel. (8 386) 74 798

El. p. info@visaginoazuoliukas.lt

AB Swedbank

Banko kodas 73000

Sąskaita LT30730001000262065

 

Lopšelio-darželio direktorė

 
 
GERUMO NIEKUOMET NEBUS PER DAUG

Kovo 17 dieną Visagino vaikų lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų mokyklėlės“ vaikai, nešini savo pagamintomis gėlėmis su užrašu Ačiū, skubėjo į Visagino savivaldybę. Gerumo žiedai tai padėka Visagino savivaldybės politikams ir administracijos darbuotojams už padovanotus bilietus į Klaipėdos jaunimo teatro muzikinį spektaklį vaikams „Voro vestuvės“. Gėlės buvo perduotos merei Daliai Štraupaitei ir administracijos direktoriui Sergejui Mickevičiui. Vaikai bendravo su mere ir administracijos direktoriumi, apžiūrėjo jų darbo vietas, o atsisveikinant gavo dovanėlių, po knygutę apie Visaginą.

Gerumas žmogui reikalingas kaip saulė, kaip oras, kaip vanduo.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė

plačiau
 
SVEIKINIMAS

Mielieji,

Kasmet nubundanti gamta pažadina kūrybinę energiją,

Norą dalinti gėrį ir kurti...

Auštantis Velykų rytas atneša pilnas rieškučias džiaugsmo ir didelį krepšį margučių.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Šventų Velykų proga!

Linkiu sielos palaimos pasitinkant

Didžiąją Prisikėlimo šventę,

džiaugsmo ir išradingumo,

marginant margučius su artimaisiais,

meilės, darnos ir jaukumo,

švenčiant gražiausią pavasario šventę.

 

Direktorė Irena Oficerova

 
 
„GREITI, ŽVALŪS IR SVEIKI“ (2016-03-17)

Kovo 17dieną „Pelėdžiukų mokyklėlės“ vaikai, tėveliai, broliai, sesės ir net močiutė atskubėjo į sporto salę. Čia vyko nuotaikingos, linksmos, įdomios sportinės varžybos „Greiti, žvalūs ir sveiki“. Vaikai parodė savo prisistatymą, o žiūrovai gausiais plojimais įvertino. Pasiskirsčius į komandas, buvo paskelbta varžybų pradžia. Dalyviai atliko įvairias rungtis: vežiojo vaikus, ėjo pavirtę į „voriukus-greituoliukus“, lindo pro tunelį, šokinėjo, dviese bėgo vienose kelnėse, minė mįsles. Laimėjo draugystė. Įteikti padėkos raštai ir maišeliai su saldumynais.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė ir auklėtoja Alina Gvozdeva

plačiau
 
VAKARONĖ „SEKU SEKU PASAKĄ“ (2016-03-17)

Gražų kovo 15 dienos vakarą „Nykštukų“ grupės vaikai, tėvai, sesės, broliai ir seneliai susirinko į vakaronę „Seku seku pasaką“.

plačiau
 
„BĖGU, ŠOKU BEI METU IR LIETUVIŠKAI KALBU...“ (2016-03-15)

Beveik mėnesį trukusių Lietuvių kalbos dienų Visagine programoje vyko daug įvairių renginių, kurių metu  buvo skleidžiamos žinios apie lietuvių kalbą, didinamas lietuvių kalbos prestižas. Šiais metais „Ąžuoliuko mokyklėlės“ vaikai su pedagoge Renata ir lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ „Žvaigždučių“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagoge Regina Servut nutarė prisidėti prie šių gražių bei prasmingų renginių. Lopšelyje–darželyje „Auksinis gaidelis“ organizavome sportines varžybas „Bėgu, šoku bei metu ir lietuviškai kalbu“.

plačiau
 
VEIKSMO SAVAITĖ BE PAYČIŲ 2016

Kovo 14-20 dienomis „Vaikų linija“ jau septintą kartą inicijuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2016“, kviesdama visus įvertinti, kas nuveikta ir ką dar būtina padaryti, kad vaikai galėtų užaugti be patyčių. Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ palaiko šią iniciatyvą ir prisideda renginiais ir akcijomis, kad patyčių būtų mažiau.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>