į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVEIKA IR KULTŪRINGA MITYBA – KŪNUI SVEIKATA

2013 m. gegužės 30 d. Visagino savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-69 buvo patvirtinta visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa „Sveika mityba – kūnui sveikata“. Iš savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta vienas tūkstantis litų. Specialiosios programos įgyvendinime iki 2013 metų gruodžio 31 d. dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai, tėvai, pedagogai.

plačiau
 
ADVENTAS- KALĖDŲ LAUKIMO METAS

Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas kada norisi prisiglausti, būti geresniems, dažniau nusišypsoti, dalintis nuoširdumu, ramiai planuoti savo darbus, suteikti aplinkiniams džiaugsmo, rasti laiko aplankyti artimuosius ir siekti tvirtesnių tėvų – vaikų – ugdytojų ryšių.

plačiau
 
PROJEKTAS „SPALVŲ ŠĖLSMAS“

Vaikai dievina spalvas ir į kiekvieną reaguoja savaip, tačiau supranta jas skirtingai nei suaugusieji. Bendraujant su vaikais, spalvos gali tapti geru jūsų sąjungininku tarpusavio bendravimo procese.

 

plačiau
 
AŠ PRIEŠ SMURTĄ. JEI IR TU - PRISIJUNK...

Lapkričio 19 dieną vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai paminėjo geltonojo kaspino dieną - pasaulinę smurto prieš vaikus prevencijos dieną.

plačiau
 
AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU

Lapkričio 13 dieną Visagino vaikų lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ svečiavosi Visagino policijos komisariato pareigūnai Onutė Pernavienė ir Vladas Vaitkevičius.

plačiau
 
VAIKŲ MINI PROJEKTAS „DARŽO PONAITIS - KOPŪSTAS“

"Volungėlių" grupėje įgyvendinti projektą paskatino spalio 1 dieną darželyje vykusi derliaus nuėmimo šventė „Mykolinės“.

Vaikai įdėmiai apžiūrinėjo krepšelį su natūraliomis daržovėmis ir paėmę iš jo kopūstą pradėjo lupti po vieną lapą, tarsi norėdami sužinoti kas po juo slypi. Siekiant patenkinti vaikų smalsumą ir žingeidumą, nutarėme visi kartu sužinoti viską apie kopūstą. Taip „Volungėlių“ grupėje prasidėjo vaikų projektas „Daržo ponaitis – Kopūstas“.

plačiau
 
PEDAGOGUS SVEIKINA VAIKAI

Gražesnio žodžio nerandam už paprastą lietuvišką AČIŪ

plačiau
 
SU TARPTAUTINE MOKYTOJŲ DIENA

MIELI    PEDAGOGAI,

 

SŲ RANKOS MOKA PAGLOSTYTI VĖJĄ,

PAGLOSTYTI  SAULĘ, PAGLOSTYTI  ŽVAIGŽDĘ,

RUDENĮ, LIETŲ IR  NAKTĮ.

SŲ RANKOS GALI PALIESTI DANGŲ, PALIESTI SAPNĄ, PALIESTI ŠIRDĮ, DŽIAUGSMĄ IR MEILĘ.

SŲ RANKOS  PAGLOSTO IŠTIESTUS  SPARNUS IR PAPUOŠIA VAIKYSTĖS KELIĄ...

 

NUOŠIRDŽIAI SVEIKINU JUS TARPTAUTINĖS MOKYTOJŲ DIENOS PROGA,

LINKIU JUMS DARNAUS IR KŪRYBINGO DARBO, SĖKMĖS, STIPRYBĖS, IŠTVERMĖS, SVEIKATOS IR VILTIES JŪSŲ LABAI REIKALINGAME IR PRASMINGAME KELYJE.

 

DIREKTORĖ IRENA OFICEROVA

 
 
Mykolinės - "RUDENS ARUODUOSE"

Nuo seno Mykolinės lietuviams buvusi didelė ir svarbi rudens šventė – iki jos visi stengdavosi baigti visus darbus, nuimti derlių. Kartu tai yra ir bulviakasio pabaigtuvių šventė, todėl ją minėdami darželyje stengiamės vaikams perteikti rudens darbų pabaigtuvių jausmą. Kai visi darbai nudirbti jau galima žaisti, šokti ir dainuoti, džiaugtis surinktu derliumi. Buvo manyta, kad Bobų vasara prasideda trys dienos prieš Mykolą ir baigiasi trys dienos po Mykolinių. Per Mykolines žmonės spėdavę būsimus orus: jei pučia vakarų vėjas, lauk permainingos žiemos, jei pietų vėjas – ir diena bus giedra, žiemą daug snigs, o pavasaris bus šaltas.“

 

 

plačiau
 
Ekskursija į Vėlūnų kaimą

Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" įgyvendina socializacijos programą "Man čia gera".

Ikimokyklinio amžiaus vaikų socializacijos ypatumai aktualūs darželio pedagogams įgyvendinantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio  ugdymo tikslus ir uždavinius, rengiantiems ugdymo programas. Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas"  pedagogas, siekdamas tinkamo vaiko brandumo mokyklai ugdymo procesą organizuoja taip, kad būtų atsižvelgiama į kiekvieno vaiko gebėjimus ir individualumą, bendradarbiauja su vaiko šeima.

 

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>