į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
MŪSŲ TĖVYNĖ - LIETUVA

Vasario 17 d. vaikų lopšelyje-darželyje "Ąžuoliukas" paminėjome  Lietuvos gimtadienį.

Mūsų pasaulis be galo įdomus, tik reikia išmokti jį stebėti, suprasti, ką daro gamta ir žmogus, pajusti, kas esame ir kuo skiriamės nuo savo kaimynų.

Gyvi ir negyvi daiktai norom ar nenorom palieka savo buvimo pėdsakus. Slenkantys ledynai sustumdo kalnus, upės išgriaužia gilias daubas, vėjas pustomam smėly suklosto bangeles, supila aukštas kopas kaip mūsų Nerijoj. Šaltis per vieną naktį nupiešia languose nuostabias gėles ir visur, kiekvienam langelyje, kitokias. Akmuo ir tas išguli duobę, palieka savo ženklą. Taip ir mūsų kiekviena diena, palieka pėdsakus.

plačiau
 
SVEIKAS VAIKAS - LINKSMAS VAIKAS

Lopšelyje-darželyje "Ąžuoliukas" vasario mėnuo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Sieksime aktyviau įgyvendinti sveikatos stiprinimo programos uždavinius: plėtosime bendravimą ir bendradarbiavimą su šeimomis, gydymo įstaigų specialistais, mokytojais, formuosime vaiko sveiko gyvenimo įgūdžius ir įpročius. 

plačiau
 
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" bendruomenė sausio 13-ą dieną dalyvavo akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija".

plačiau
 
SVEIKA IR KULTŪRINGA MITYBA – KŪNUI SVEIKATA

2013 m. gegužės 30 d. Visagino savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-69 buvo patvirtinta visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa „Sveika mityba – kūnui sveikata“. Iš savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta vienas tūkstantis litų. Specialiosios programos įgyvendinime iki 2013 metų gruodžio 31 d. dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai, tėvai, pedagogai.

plačiau
 
ADVENTAS- KALĖDŲ LAUKIMO METAS

Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas kada norisi prisiglausti, būti geresniems, dažniau nusišypsoti, dalintis nuoširdumu, ramiai planuoti savo darbus, suteikti aplinkiniams džiaugsmo, rasti laiko aplankyti artimuosius ir siekti tvirtesnių tėvų – vaikų – ugdytojų ryšių.

plačiau
 
PROJEKTAS „SPALVŲ ŠĖLSMAS“

Vaikai dievina spalvas ir į kiekvieną reaguoja savaip, tačiau supranta jas skirtingai nei suaugusieji. Bendraujant su vaikais, spalvos gali tapti geru jūsų sąjungininku tarpusavio bendravimo procese.

 

plačiau
 
AŠ PRIEŠ SMURTĄ. JEI IR TU - PRISIJUNK...

Lapkričio 19 dieną vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai paminėjo geltonojo kaspino dieną - pasaulinę smurto prieš vaikus prevencijos dieną.

plačiau
 
AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU

Lapkričio 13 dieną Visagino vaikų lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ svečiavosi Visagino policijos komisariato pareigūnai Onutė Pernavienė ir Vladas Vaitkevičius.

plačiau
 
VAIKŲ MINI PROJEKTAS „DARŽO PONAITIS - KOPŪSTAS“

"Volungėlių" grupėje įgyvendinti projektą paskatino spalio 1 dieną darželyje vykusi derliaus nuėmimo šventė „Mykolinės“.

Vaikai įdėmiai apžiūrinėjo krepšelį su natūraliomis daržovėmis ir paėmę iš jo kopūstą pradėjo lupti po vieną lapą, tarsi norėdami sužinoti kas po juo slypi. Siekiant patenkinti vaikų smalsumą ir žingeidumą, nutarėme visi kartu sužinoti viską apie kopūstą. Taip „Volungėlių“ grupėje prasidėjo vaikų projektas „Daržo ponaitis – Kopūstas“.

plačiau
 
PEDAGOGUS SVEIKINA VAIKAI

Gražesnio žodžio nerandam už paprastą lietuvišką AČIŪ

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>