į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVEČIUOSE – BIBLIOTEKININKĖ RIMA

Šiais mokslo metais su „Ąžuoliuko mokyklėlės“ vaikais kuriame projektą apie medžius. Nutarėme pradėti nuo savo kiemo ir pirmiausia išsiaiškinti, kokie medžiai auga mūsų lopšelio-darželio teritorijoje. Stebėjome, kokie jie buvo rudenį, kaip užmigo žiemos miegu. Norėjome sužinoti daugiau informacijos, todėl į grupę pasikvietėme Visagino bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėją Rimą Sorokiną. Ji vaikams suteikė įdomių žinių apie medžius, augančius mūsų lopšelio-darželio teritorijoje, parodė parengtas skaidres.

plačiau
 
SVEIKATOS MĖNUO VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ĄŽUOLIUKAS“

„SVEIKI VAIKAI – LINKSMI VAIKAI“ - tokiu devizu vadovavosi ir taip gyveno vaikai visą mėnesį darželyje ,,Ąžuoliukas“.

plačiau
 
SVEČIUOSE PASAKA

Vasaris - sveikatos mėnuo. „Mažylių“ grupės vaikučiai patys mažiausi darželyje, bet mes stengiamės dalyvauti darželyje vykstančiuose renginiuose. Rytais „darome“ mankštelę – vieni stebi, kiti jau bando atkartoti judesius.

Sportuodami nepamiršome ir pasakos. Pasirinkome pasaką „Pirštinė“, kuri vaikučiams yra nesudėtinga ir lengvai suprantama. Visiems patiko stebėti pasakos herojus  ir patiems dalyvauti pasakoje. Pasakos herojais tapo pirštukinės lėlės ir minkšti žaisliukai.

Vaikai pirmą kartą stebėjo nedrąsiai. Vėliau stebėdami pasaką reaguodavo vis emocionaliau. Vaikai džiaugėsi, bandė kažką „komentuoti“ savo kalba, patys kartojo žvėrelių balsus ir  bandė žaisti pasaką.

plačiau
 
ATA TA, TAI SKANUTĖ ARBATA

Žmogaus sveikatos pagrindas atsiranda jau ankstyvoje vaikystėje.

Su dideliu noru „Boružėlių“ grupės vaikučiai pasinėrė į sveikatos mėnesio renginius, nors darželyje ir patys mažiausi. Labiausiai vaikus džiugino arbatos gėrimo valandėlės „Ata ta, ata ta, tai skanutė arbata“. Kiekvieną dieną grupėje gėrėme arbatą, o kartą per savaitę – maisto gaminimo svetainėje. Tėveliai atnešė savo augintų, rinktų arbatžolių ir medaus. Uostėme kvapnias mėtų, ramunėlių arbatžoles, plikėme, sėsdavome prie vieno stalo ir vieni kitus vaišinome kvapnia arbata. Šio mėnesio metu su vaikais pradėjome žengti mažus, bet tvirtus žingsnelius sveikesnės gyvensenos link. Procesas nėra baigtinis - jis bus nuolat plėtojamas tolimesniame vaikų ugdymo laikotarpyje.

 

 

Vyresnioji auklėtoja Rita Skromnienė

plačiau
 
KVIEČIAME PAREMTI

 

Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie paramos lopšeliui-darželiui, nukreipdami 2% pajamų mokesčio dalį!

Šios lėšos bus naudojamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos teikimo kokybei gerinti.

Formą FRO512 su Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ rekvizitais, užpildykite ir pateikite į artimiausią VMI skyrių. Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu, prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės.

Šiuos mūsų rekvizitus, įrašykite į formą FRO512

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, įmonės kodas 190231730, adresas: Sedulinos al. 51, Visaginas

Už 2% įsigyta ugdymo priemonių ir ūkio reikmių ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui organizuoti. Nuoširdžiai dėkojame.

 

Lopšelio-darželio administracija

 
 
MŪSŲ TĖVYNĖ - LIETUVA

Vasario 17 d. vaikų lopšelyje-darželyje "Ąžuoliukas" paminėjome  Lietuvos gimtadienį.

Mūsų pasaulis be galo įdomus, tik reikia išmokti jį stebėti, suprasti, ką daro gamta ir žmogus, pajusti, kas esame ir kuo skiriamės nuo savo kaimynų.

Gyvi ir negyvi daiktai norom ar nenorom palieka savo buvimo pėdsakus. Slenkantys ledynai sustumdo kalnus, upės išgriaužia gilias daubas, vėjas pustomam smėly suklosto bangeles, supila aukštas kopas kaip mūsų Nerijoj. Šaltis per vieną naktį nupiešia languose nuostabias gėles ir visur, kiekvienam langelyje, kitokias. Akmuo ir tas išguli duobę, palieka savo ženklą. Taip ir mūsų kiekviena diena, palieka pėdsakus.

plačiau
 
SVEIKAS VAIKAS - LINKSMAS VAIKAS

Lopšelyje-darželyje "Ąžuoliukas" vasario mėnuo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Sieksime aktyviau įgyvendinti sveikatos stiprinimo programos uždavinius: plėtosime bendravimą ir bendradarbiavimą su šeimomis, gydymo įstaigų specialistais, mokytojais, formuosime vaiko sveiko gyvenimo įgūdžius ir įpročius. 

plačiau
 
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" bendruomenė sausio 13-ą dieną dalyvavo akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija".

plačiau
 
SVEIKA IR KULTŪRINGA MITYBA – KŪNUI SVEIKATA

2013 m. gegužės 30 d. Visagino savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-69 buvo patvirtinta visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa „Sveika mityba – kūnui sveikata“. Iš savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta vienas tūkstantis litų. Specialiosios programos įgyvendinime iki 2013 metų gruodžio 31 d. dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai, tėvai, pedagogai.

plačiau
 
ADVENTAS- KALĖDŲ LAUKIMO METAS

Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas kada norisi prisiglausti, būti geresniems, dažniau nusišypsoti, dalintis nuoširdumu, ramiai planuoti savo darbus, suteikti aplinkiniams džiaugsmo, rasti laiko aplankyti artimuosius ir siekti tvirtesnių tėvų – vaikų – ugdytojų ryšių.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>