į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
VAIKAI IR PAVASARIS (2018-04-19)

„Žvaigždučių“ grupės vaikai su nekantrumu laukė pavasario, nes kiekviena diena padovanoja vis daugiau ir daugiau saulutės spindulių. Kad greičiau prisivilioti pavasarį nutarėme sukurti žaliąją palangę. Saulutė žvilgtelėjusi pro langą pamatys mūsų sodinukus ir šildys juos, kad jie užaugtų.

plačiau
 
AŠ - MANO SENELIAI - VELYKOS DARŽELYJE (2018-04-11)
PAGRANDUKŲ grupės vaikams tik treji, bet jie jau dalyvauja Respublikiniame projekte AŠ+ MANO SENELIAI = VELYKOS DARŽELYJE.
plačiau
 
„AŠ + MANO SENELIAI =VELYKOS DARŽELYJE“ (2018-04-03)

„Pelėdžiukų mokyklėlė“ dalyvauja 2018 m. Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų meninės veiklos projekte „AŠ + MANO SENELIAI =VELYKOS DARŽELYJE“, kurį organizuoja Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis.

plačiau
 
IŠ MOČIUTĖS SKRYNIOS (2018-03-15)

 

Kas grytelėj pyška,

Kas pirkelėj gaudžia

Tai sesutė audėjėlė

Margą juostą audžia.

 

Margą juostą audžia,

Pakojėlę mina

Ir išaudžia juostos raštuos

Tulpę ir jurginą.

 

PARODA IŠ MOČIUTĖS SKRYNIOS, SKIRTA LIETUVOS ŠIMTMEČIUI.

 

Lietuva – tai mūsų gimtinė, tai brangiausias ir gražiausias kraštas visame pasaulyje kiekvienam lietuviui. Kas mes būtume be savo kalbos, kultūros ir tradicijų, be savo protėvių paveldo.

Norėdami paminėti Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo šimtmetį Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ ir Visagino ikimokyklinių įstaigų pedagogų metodinis būrelis „Mažylis“ surengė parodą „Iš močiutės skrynios“. Parodoje dalyvauja Visagino miesto lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Gintarėlis“, „Auksinis raktelis“, „Auksinis gaidelis“ ugdytiniai ir jų tėveliai, pedagogai. Tai puiki proga praverti savo močiutės spintą ar skrynią ir surasti joje savo praeitį. Kiekvienas daiktas primena apie tai,  kiek laiko praleido mama ar močiutė, kol audeklo gabalas virto išsiuvinėta staltiese ar paklode. Kiek vakarų prie ratelio buvo verptas linų kuodelis, kol pavirto į siūlų kamuolį, kiek vakarų megztas siūlas, kuris pavirto į servetėlę, o gal paklodės kraštelį, kiek laiko sėdėta staklėse ir austa lovatiesė...

plačiau
 
PILIETINĖ INICIATYVA ,,GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“

MŪSŲ EILĖS, TAU TĖVYNE!

Kovo 9-ąją pradėjome švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Sveikinome vieni kitus su šia iškilia ir reikšminga švente, savo Tėvynei skirdami gražiausius žodžius.

Šiais metais šventę šventėme su „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniais bei jų mokytojomis. „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai vaizdžiai papasakojo apie mūsų miestą Visaginą, gyventojus, švietimo įstaigas, supažindino su legenda apie Visagino miesto pavadinimo kilmę. Liudas Ragauskas nustebino šventės dalyvius savo ir mamytės sukurtu eilėraščiu apie šventą tėvynės žemę.

plačiau
 
VAIKŲ PROJEKTAS „AUKIM TIESŪS, KAIP SMILGELĖS, BŪSIM VIKRŪS, KAIP ŽIOGELIAI”

Vasario mėnesį „Volungėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis Jūrate Juršiene ir Daiva Bileišiene vykdė projektą „Aukim tiesūs, kaip smilgelės, būsim vikrūs, kaip žiogeliai“.

plačiau
 
PASITINKAM VISI KARTU (2018-02-14)

Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" bendruomenė pasitinka atkurtos Lietuvos šimtmetį   

plačiau
 
INTERAKTYVI VIKTORINA (2018-02-15)

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ir Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai paminėjo interaktyvia viktorina.

plačiau
 
„PO SEKLYTĖLĖS SODAIS“ (2018-02-01)

„PO SEKLYTĖLĖS SODAIS“ – edukacinė valandėlė, vykusi „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniams lopšelio-darželio seklyčioje.

plačiau
 
DĖMESIO, AKTUALI INFORMACIJA TĖVAMS!

Lietuvos Respublikos Seimas 2017-12-19 priėmė Švietimo įstatymo Nr. I –1489 8, 9 ir 47 straipsnių pakeitimo įstatymą, kurio nuostatos įsigalioja  nuo 2018 m. vasario 1 d.

Atkreipiame dėmesį, kad įsigaliojus Švietimo įstatymo pataisai jau kitais mokslo metais tėvai (globėjai) patys galės nuspręsti – 5 ar 6 metų vaikas pradės lankyti priešmokyklinę grupę. Pradinis ugdymas teikiamas, kai vaikui tais kalendoriniais metais sueina 7 metai. Taip pat įteisinta, kad pradinis ugdymas pradedamas vaikui teikti vienais metais anksčiau, kai vaikas tėvų (globėjų) sprendimu buvo ugdomas pagal priešmokyklinio ugdymo programą metais anksčiau.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>