į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PAMATYKIME LIETUVĄ IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO (2018-02-26)

„Palaikyti gerą sveikatą yra pareiga, kitaip mes nesugebėsime palaikyti stiprių ir švarių minčių“

Buddha

 

Įdomi idėja, kaip organizuoti sporto pramogą, kilo „Nykštukų“ grupės auklėtojai Reginai: keliauti po Lietuvą „oro balionu“.

plačiau
 
KELIONĖ PO VAIKŲ EMOCIJŲ PASAULĮ (2018-01-26)

2018 m. sausio 25 d. lopšelyje-darželyje vyko seminaras Kelionė po vaikų emocijų pasaulį skirtas patyčių prevencijai. Lektorė Rasa Šilalytė.

plačiau
 
„ĄŽUOLIUKO MOKYKLĖLĖ“ KELIAUJA... (2018-01-26)

Antroji smagi ekskursija vyko į Visagino „Verdenės“ gimnaziją. Susipažinome su būsimąją pirmokų mokytoja – Jūrate. Ji supažindino vaikus su gimnazijos aplinka, sporto ir aktų salėmis, biblioteka, skaitykla ir t.t.

plačiau
 
PROJEKTAS „KAIP SURASTI LIETUVĄ 2018?“ STARTAVO (2018-01-25)

Pirmoji „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytinių išvyka į Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Šio skyriaus vedėja Rima Sorokina supažindino vaikus su mūsų miesto geografine padėtimi, gyventojų tautybių įvairove, papasakojo apie miesto mokyklas, kuriose mokėsi Europoje ar net visame pasaulyje jau išgarsėję ir žinomi muzikantai, dainininkai, sportininkai, politikai ir kt. Pamatėme gausybę knygų, kuriose pasakojama apie mūsų miestą.

plačiau
 
„STIPRŪS, VIKRŪS IR SVEIKI MŪS ŠALELĖJ LIETUVOJ“ (2018-01-22)

      Sausio 22 dieną vyko sveikatos stiprinimo iniciatyvos atidarymas „Stiprūs, vikrūs ir sveiki mūs šalelėj Lietuvoj“.

Vedančioji auklėtoja Lida stengėsi įtikinti personažą Pepę susirūpinti savo sveikata ir kartu su darželio vaikais keliavo sveikatos traukinuku. Aplankė „Judėjimo“, „Švaros“, „Mitybos“, „Poilsio“ stoteles, kuriose laukė auklėtoja Laima su įvairiomis užduotėlėmis. Keliaudami vaikai, kad būtų smagiau užtraukė „Sveikuolių himną“. Prie paskutinės stotelės visus pasitiko sveikatos žiemos savaitės šeimininkė.

plačiau
 
PASAKA – TAI TARSI MAŽAS PASAULĖLIS (2018-01-18)

Pasaka – tai tarsi mažas pasaulėlis, į kurį pasinėrę atitolstame nuo kasdienybės...

Mes, mažieji, „Volungėlių“ ir „Žvaigždučių“ grupių vaikai ir auklėtojos, tęsdami projektą „Po pasakos sparnais“, džiuginome vieni kitus vaidindami pasakas.

„Žvaigždučių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Jūrate Briskmaniene inscenizavo pasaką „Ropė“, o „Volungėlių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis Jūrate Juršiene ir Daiva Bileišiene pradžiugino visus pasaka „Pagrandukas“.

„Artistai“ vaizduojamą siužetą lydėjo balso intonacija ir atitinkamais judesiais bei veiksmais, įsijausdami į savo vaidmenį.

plačiau
 
ATSISVEIKINOME SU EGLUTE (2018-01-15)

Šiandien ryte darželio vaikai atsisveikino su eglute. Šoko, dainavo, piešė ir juokavo kartu su Lape ir Katinu.

 

plačiau
 
ATMINTIS GYVA..... (2017-01-12)

Lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos Atmintis gyva, nes liudija. 8 valandą ryto darželio pastato languose degė žvakutės, o grupėse vyko susikaupimo ir ramybės minutės.

plačiau
 
ŠOKIŲ BŪRELIO KONCERTAS (2018-01-11)

Šokių būrelio D-dance koncertas buvo skirtas vaikų tėvams ir darželio gimtadieniui. Visus džiugino vaikų šokio judesiai, linksma muzika.

plačiau
 
KAIP SURASTI LIETUVĄ (2018-01-12)

„Kaip surasti Lietuvą 2018?“

 

Visą mėnesį nuo sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos iki vasario 16-osios „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvaus respublikiniame interaktyviame projekte „Kaip surasti Lietuvą 2018?“. Projekto metu įvairiais būdais tyrinėsime, stebėsime, rinksime informaciją apie Lietuvą, savo miestą Visaginą, artimiausią aplinką, kursime kūrybinius darbelius, keliausime. Projektą baigsime vasario 15 dieną dalyvaudami interaktyvioje respublikinėje viktorinoje.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renata

 

 
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>