į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PASAKA – TAI TARSI MAŽAS PASAULĖLIS (2018-01-18)

Pasaka – tai tarsi mažas pasaulėlis, į kurį pasinėrę atitolstame nuo kasdienybės...

Mes, mažieji, „Volungėlių“ ir „Žvaigždučių“ grupių vaikai ir auklėtojos, tęsdami projektą „Po pasakos sparnais“, džiuginome vieni kitus vaidindami pasakas.

„Žvaigždučių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Jūrate Briskmaniene inscenizavo pasaką „Ropė“, o „Volungėlių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis Jūrate Juršiene ir Daiva Bileišiene pradžiugino visus pasaka „Pagrandukas“.

„Artistai“ vaizduojamą siužetą lydėjo balso intonacija ir atitinkamais judesiais bei veiksmais, įsijausdami į savo vaidmenį.

plačiau
 
ATSISVEIKINOME SU EGLUTE (2018-01-15)

Šiandien ryte darželio vaikai atsisveikino su eglute. Šoko, dainavo, piešė ir juokavo kartu su Lape ir Katinu.

 

plačiau
 
ATMINTIS GYVA..... (2017-01-12)

Lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos Atmintis gyva, nes liudija. 8 valandą ryto darželio pastato languose degė žvakutės, o grupėse vyko susikaupimo ir ramybės minutės.

plačiau
 
ŠOKIŲ BŪRELIO KONCERTAS (2018-01-11)

Šokių būrelio D-dance koncertas buvo skirtas vaikų tėvams ir darželio gimtadieniui. Visus džiugino vaikų šokio judesiai, linksma muzika.

plačiau
 
KAIP SURASTI LIETUVĄ (2018-01-12)

„Kaip surasti Lietuvą 2018?“

 

Visą mėnesį nuo sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos iki vasario 16-osios „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvaus respublikiniame interaktyviame projekte „Kaip surasti Lietuvą 2018?“. Projekto metu įvairiais būdais tyrinėsime, stebėsime, rinksime informaciją apie Lietuvą, savo miestą Visaginą, artimiausią aplinką, kursime kūrybinius darbelius, keliausime. Projektą baigsime vasario 15 dieną dalyvaudami interaktyvioje respublikinėje viktorinoje.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renata

 

 
 
ŠVENTĖS BAIGĖSI, O NUOTAIKA DAR VIS ŠALIA

Štai ir praėjo labai lauktos mūsų Didžiosios šventės. Truputį liūdna kad jos taip greitai baigėsi. Atsigręži atgal ir susimąstai... buvo labai gera. Visa lopšelio-darželio bendruomenė gražiomis idėjomis prisidėjo prie pasiruošimo šventėms: atsakingi darbuotojai įgijo būtinų šventinių atributų, pedagogų kūrybinė grupė, tėveliai, kartu su vaikučiais puošė lopšelio-darželio erdves... sveikinome savo kolegas, linkėjome laimės, sveikatos, sėkmingų metų... Po keleto dienų jau teks atsisveikinti su gražia puošyba... bet šiandien džiaugiamės, kad mūsų sukurta laukimo nuotaika padėjo džiugiai sutikti šventes lopšelio-darželio bendruomenei. Tad dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo mūsų lopšelyje-darželyje.

plačiau
 
DIREKTORĖS SVEIKINIMAS

Jos jau ateina... Laukiamos ir nelaukiamos.

Ateina į gatvę, į mūsų namus, į mūsų širdis, kad ir vėl kaip kasmet sušildytų mus, apgaubdamos savąja spinduliuojančia šiluma.

Kad sukviestų tuos, kurių mes visuomet ilgimės, kuriuos mylime, kad jų artume mes patys pasijaustume stipresni ir šiek tiek laimingesni, kad nors akimirkai atitirptų sužvarbę mūsų širdys.

Pasitikime jas.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga Jums ir Jūsų šeimoms linkiu, kad ateinantis laikas suteiktų gyvenimui naujų spalvų, atradimų ir nestokotų gerų naujienų.

Su šventėmis, mielieji!

 

Direktorė Irena Oficerova

 
 
ILGAMEČIŲ DARBUOTOJŲ PAGERBIMAS (2017-12-29)

Švietimo, kultūros, savivaldos, jaunimo, teisės ir etikos komiteto iniciatyva auklėtojo padėjėja Lijana Steikūnienė apdovanota padėkos raštu už ilgametį darbą lopšelyje-darželyje.

 

plačiau
 
TĘSIAME BENDRADARBIAVIMĄ (2017-12-20)

Tęsiame bendradarbiavimą su socialiniais partneriais – Visagino socialinių paslaugų centru ir gruodžio 19 d. aplankėme centro gyventojus.

Vaikučiai dainelėmis, šokiais, eilėraštukais sveikino visus su artėjančiomis šventėmis.

plačiau
 
DIDŽIŪJŲ ŠVENČIŲ BELAUKIANT

Senovės lietuviai tikėjo, kad Kūčios ir Kalėdos tarsi užbaigia senąjį metų ciklą ir po jo prasideda naujasis, tad ir pasitikti jį reikia atitinkamai pasiruošus.

Vienas svarbiausių šio kalėdinio laukimo simbolių – advento vainikas, turintis sakralią prasmę ir skatinantis darną bei ramybę šeimoje.

Šiame pašėlusiame bėgime, bepasibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, vertinkim ir branginkim laukimo laiką – adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>