į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
„GERUMO GĖLIŲ VAIVORYKŠTĖ“ (2016-05-25)

Šiandien lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai ir kiti bendruomenės nariai susijungė ir paminėjo šias dienas. Gegužės mėnuo be smurto prieš vaikus prasidėjo lopšelyje-darželyje mėnesio pradžioje, kai vaikai, tėvai, pedagogai darė spalvotas įvairias gėles. Tai buvo akcijos pradžia, kaip nusiteikimas į gerus ir nuoširdžius tarpusavio santykius. Lopšelio-darželio vidaus koridorius papuošė banguojanti gėlių juosta, prie kuriuos prisidėjo visa bendruomenė. Gėlių temą pratęsėme ir šiandien piešdami gėles draugui, mamai, tėčiui, auklėtojai. Darželio takeliai pasipuošė įvairiaspalvėmis gėlėmis. Visą mėnesį organizavome nuostabias šeimų šventės grupių tėvams, o vaikai tėvams skyrė daineles, šokius, eilėraštukus, dovanojo savo rankomis padarytas dovanėles, o „Žvaigždučių“ grupės vaikai mamoms ir tėčiams padovanojo pačių pasodintas vazonėliuose gėlytes ir palinkėjo jas toliau auginti ir puoselėti.

Kasmetinė akcija „Gyvenkime draugiškai“ suteikė vaikams daug džiugių emocijų, geros nuotaikos, visus suvienijo darželio apkabinimui. Skambant linksmai muzikai, vaikai linguodami sukabintomis rankomis apkabino darželį.

Akcijos „Plauk, laiveli“ metu vaikai ir kiti bendruomenės nariai savo pačių pasigamintus laivelius sudėliojo pievelėje, linkėdami, kad visi dingę vaikai sugrįžtu namo. Šios minėtinos dienos tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Siekiama atkreipti tėvų dėmesį į turiningą vaikų laisvalaikį, o vaikus informuoti apie pavojus, gresiančius už namų ribų.

Organizuotos akcijos pažadino šiltus jausmus ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdyse.