į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2017“ (2017-03-27)

2017 m. kovo 20-26 dienomis darželyje vyko įvairūs renginiai skirti Veiksmo savaitei Be patyčių. Vaikų veiklą grupėse jungė bendra tema „Mūsų rankos ir žodžiai tik geriems darbams“. Ugdomoji veikla pirmadienyje prasidėjo rekomenduojamu pasakojimu „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“.

Kovo 21 d. darželio pedagogai susirinko prie apskrito stalo, kur diskutavo ir išsakė savo nuomonę tema  „Augink atsakingai“.

Auklėtojos Daiva Bileišienė, Jūratė Briskmanienė ir Jūratė Juršienė darželio vaikams parodė pirštininių lėlių spektaklį „Trys paršiukai“. Po spektaklio vaikai svarstė, kaip svarbu būti draugiškiems.

Kovo 22 d. vyko akcija „Vaikų sodas“. Darželio kieme „išdygo“ sodas, sukurtas iš vaikų padarytų gėlyčių. Anksti pavasarį atsiradusios spalvotos gėlytės visiems suteikė džiaugsmo ir gerų emocijų.

Grupėse vaikai surengė kūrybinių darbų parodas, kuriomis džiugino šeimos narius ir darželio darbuotojus.

Kovo 23 d. darželio koridoriuose ir laiptinėse šurmuliavo vaikai, jie pakabino draugystės girliandą „Susikibę už rankučių“.

Kovo 24 d. organizuota „Draugystės diena“. Kaip ir kiekvienais metais, vaikai lankėsi kitose grupėse, kur jų laukė auklėtojos su įvairiausiais siurprizais ir įdomia veikla. Priešmokyklinių grupių mergaitės apsilankė ankstyvojo amžiaus grupėse, globojo mažylius ir žaidė su jais.

Tą pačią dieną priešmokyklinukai vaidino mažiesiems draugams pasaką „Pirštinė“.

Parengtas informacinis lankstinukas pedagogams ir tėvams „Patyčioms NE!”