į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU

„Ąžuoliuko“ ir „Pelėdžiukų“ mokyklėlės vaikai dalyvavo viktorinoje „Trijų švieselių mieste“. Jie atsakinėjo į pateiktus klausimus: kaip saugiai eiti per kelią?, kur galima pereiti gatvę?, kodėl negalima žaisti arti gatvės ar gatvėje, minė mįsles apie šviesoforą, kelio ženklus, gatvę, žaidė žaidimą „šviesoforas“, kur reikėjo būti atidiems ir stebėti besikeičiančias šviesoforo spalvas, piešė įvairiaspalvius atšvaitėlius. Viktoriną laimėjo draugystė, abi grupės surinko po vienodą skaičių taškų. Dovanų gavo po atšvaitą.

Policijos komisariato pareigūnai vaikams parodė, kokių įvairių atšvaitų būna ir paaiškino, kad juos privalo visi dėvėti tamsiu paros metu, ir kaip teisingai juos dėvėti, kur galima įsigyti. Vaikams priminė saugaus važinėjimosi dviračiu taisykles, kokia turi būti dviratininko apranga tamsiu paros metu, kad vaikai turi dėvėti šalmą ir kitas apsaugos priemones. Įteikė vaikams po atmintinę apie saugų eismą, pavaišino vaikus „Amsiaus“ saldainiais.

Renginyje svečiavosi Visagino savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistas Jonas Nekrošas. Pasidžiaugė vaikų aktyvumu, jų žiniomis ir palinkėjo būti atsargiems, gerbti savo ir kitų sveikatą bei saugumą.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Violeta Liškevičienė