į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
DARŽELIO GIMTADIENIS (2019-01-10)

    - Šiandien darželio gimtadienis,- taip Giliukas vaikams pranešė apie šventę. Šventės organizavimo darbo grupė: vyresnioji auklėtoja Asta Skutkevičienė, auklėtoja metodininkė Asta Mainelienė ir muzikos mokytoja metodininkė Inga Cicėnienė organizavo vaikams linksmą gimtadienio šventę.

Visus vaikus nustebino gimtadienio šventės svečiai, tai „Verdenės“ gimnazijos antrokai ir jų mokytoja Danguolė Savičienė. Jie mums padovanojo nuotaikingą spektakliuką pagal čekų liaudies pasaką „Sviedinukas greituoliukas“. Mažiesiems darželio žiūrovams labai patiko linksma pasakaitė. Spektaklio pabaigoje mokinukai kartu su darželinukais ir pedagogais padainavo linksmą dainelę. Labai džiugu, kad tarp antrokų buvo ir mūsų lopšelio-darželio ugdytinių ugdytinių, kurie džiaugėsi apsilankę darželyje ir susitikę savo buvusias auklėtojas.

Šventę pratęsė šokių būrelio D-danse šokėjai, vadovaujami vadovės Danutės Fazilovos. Vaikai padovanojo „Besmegenių šokį“ ir Kalėdų šokį.

„Bitučių“ grupės ugdytinis Gytis padovanojo darželiui eilėraštuką, o priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai padovanojo dainelę apie žiemą.

O kaip gi gimtadienis be dovanų? Visoms vaikų grupėms direktorė įteikė dovanėles, stalo žaidimus. „Verdenės“ gimnazijos mokiniams padėkojo už labai nuotaikingą pasirodymą ir palinkėjo kūrybingo tolimesnio bendradarbiavimo.

Ši šventė leido vaikams parodyti savo tikrus jausmus, emocijas, tikrą šventinio vyksmo išgyvenimą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Remeikienė