į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
DRAUGAUKIME

Visą savaitę grupėse vyko pokalbiai apie draugiškumą, gerumą, toleranciją. Dar kartą buvo primenamos grupės elgesio, draugiško bendravimo bei susitaikymo taisyklės.

Priešmokyklinėse grupėse vyko Zipio draugų valandėlės, kuriose dalyvavo ir būsimieji priešmokyklinukai - vyresniųjų grupių vaikai. „Nykštukų“ grupės vaikai svečiavosi „Pelėdžiukų mokyklėlėje“, o „Aitvariukų“ grupės vaikai – „Ąžuoliuko mokyklėlėje“. Vaikams tai buvo įdomi, dar jiems nežinoma veikla, verčianti susimąstyti apie tokias vertybes, kaip draugystė, prieraišumas; suvokti, kad kartais reikia susitaikyti ir su netektimi.

Kovo 20 dieną lopšelyje-darželyje vyko „Draugystės diena“. Tai dar viena  atsiverianti galimybė vaikams sėkmingai bendrauti su kitais žmonėmis, susirasti ir turėti naujų draugų, domėtis aplinkiniais, gerai su jais sutarti.

Dvi dienas vyko pasiruošimas šiai akcijai. Savo grupėse vaikai piešė, aplikavo, kirpo ir spalvino savo grupių emblemas, kurias klijavo ant  „Draugystės gėlės“ žiedlapių, taip pasirinkdami grupę, kurioje praleido valandą: susirado naujų draugų, globojo mažesnius, žaidė įvairius žaidimus, užsiėmė kita , jiems patinkančia veikla. „Aitvariukų“ grupės  svečiai buvo pakviesti prie vaišių stalo.

Grįžę iš kitų grupių vaikai pasakojo ką veikė, atsinešė atliktų įvairių darbelių: išlankstytų laivelių,  gėlyčių, gaudyklių, medalių, piešinukų ir balionų. Vaikai dalijosi įspūdžiais, netgi mokė pasidaryti vieni kitus to, ką išmoko patys.

Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ vainikuoja vaikų piešinių paroda „Draugo portretas“. Su meile ir kruopštumu atlikti vaikų piešinėliai papuošė mūsų lopšelio-darželio interjerą.

 

Darbo grupė:
M. Nikolajeva
A. Skutkevičienė
N. Kardelienė
D. Derenčiūtė