į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
LINKSMOJI RYTINĖS MANKŠTOS BANGA VISAGINE

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ – sveikatą stiprinanti mokykla. Mūsų tikslas stiprinti veiklą su bendruomenėmis, tėvais ir partneriais bei daugiau dėmesio skirti veiklos sklaidai. 2014 m. birželio 6 d. 10.00 val. kviečiame visas Visagino ikimokyklines įstaigas prisijungti prie aktyvaus rytinio išsibudinimo „Linksmoji rytinės mankštos banga Visagine“.

 

Vienas iš svarbiausių judėjimo skatinimo elementų yra rytinė mankšta. Tikriausiai ne vienas iš mūsų žino, kaip sunku ryte keltis. Mieguista būsena kartais užsitęsia ir iki pietų. Taip būna ir vaikams. Todėl rytinė mankšta – vienas iš svarbiausių vaiko dienos režimo elementų ir darželyje, ir ugdant vaiką namuose. Į šį procesą turėtų įsijungti visa šeima, nes geras pavyzdys yra užkrečiantis. Be to, negalime kažko reikalauti iš mažylio, jei patys to nedarome.

 

Po linksmosios rytinės mankštos kviečiame visus piešti ir savo įspūdžius atvaizduoti piešiniuose. Surengsime vaikų darbų parodą. Piešinius prašome pristatyti Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriaus pavaduotojai ugdymui D. Remeikienei.