į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
„DRAUGYSTĖN MUS JUNGIA LIETUVIŠKAS ŽODIS“ (2017-02-14)

     Šių mokslo metų rudenį startavo „Ąžuoliuko mokyklėlės“ projektas „Lietuviškų žodžių takeliais“. Šiuo projektu siekiame, kad vaikai gilintų supratimą apie lietuvių kalbos savitumą, ugdytųsi meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui. Visus projekto dalyvius skatiname kalbėti valstybine kalba, formuojame bendravimo kultūros įgūdžius.

plačiau
 
„SUNKUS DARBELIS – GARDUS KĄSNELIS“ (2017-02-02)

    Žvaigždučių grupės vaikai su auklėtojomis Asta ir Laima dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etninės kultūros projekte  „Sunkus darbelis – gardus kąsnelis“.

Projekto metu vaikai ieškojo informacijos knygose, tyrinėjo grūdus, varpas; vaizdavo kaip aria, sėja, pjauna, kulia.

Klausėsi lietuvių liaudies pasakos „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“; minė mįsles, klausėsi patarlių; kopijavo žodžius apie duonos kelią.

Klijavo iš grūdų varpas, daigino grūdus, kūrė grūdo dygimo paveikslus; išbandė naują techniką: su plaukų džiovintuvu lydė vaškines kreidutes – kūrė javų lauką.

Minkė sūrią tešlą ir iš jos lipdė „pyragėlius“.

Stebėdamiesi duonos įvairove ragavo įvairios duonos; rinko pakuotes, iš jų kūrė koliažą ant šviesos stalo.

Dainavo sutartinę apie duonutės kepimą.

plačiau
 
SEMINARAS PEDAGOGAMS PAGAL LIONS QUEST PROGRAMĄ „LAIKAS KARTU“ (2017-01-30)

Kiekviena tauta visas viltis deda į vaikus. Būdami mokytojais, tėvais ir aktyviais bendruomenės nariais mes kasdien galime daryti įtaką jaunų žmonių gyvenimams.

Sausio 25-26 dienomis vyko mokymai lopšelio-darželio pedagogų komandai, dirbančiai su priešmokyklinio amžiaus vaikais, pagal LIONS QUEST „Laikas kartu“ programą. Programos tikslas yra:

  1. Įtraukti mokinius, jų šeimų, mokyklų ir bendruomenių narius į mokymosi aplinkos, paremtos rūpestingais tarpusavio santykiais, aukštais lūkesčiais ir prasminga veikla, kūrimą.

  2. Suteikti galimybę vaikams įgyti emocinių ir socialinių įgūdžių, reikalingų sveikam ir produktyviam gyvenimui.

  3. Skatinti mokinius priimti kultūrinę įvairovę ir paskatinti mokinius gerbti kitus.

  4. Skatinti saugų ir sveiką gyvenimo būdą, laisvę nuo tabako, alkoholio ir kitų kvaišalų.

  5. Suteikti mokiniams galimybę tapti gerais piliečiais ir padėti kitiems.

  6. Sustiprinti vaikų saitus su šeima, teigiamą įtaką darančiais draugais, mokykla ir bendruomene.

 

plačiau
 
PO PASAKŲ SPARNAIS (2017-01-25)

Ypatingą nuotaiką ir galimybę nukeliauti į pasakų pasaulį suteikėme „Kiškučių“ ir „Mažylių“ grupių vaikams. Pasakų močiutė pakvietė mažylius pažiūrėti ir paklausyti lėlių teatro vaidinimo „Trys paršiukai“. Nesudėtingo siužeto pasakėlė atitiko amžiaus ypatumus (dėmesį, mąstymą, vaizduotę), todėl vaikai įdėmiai klausėsi, emocingai reagavo, plojo, krykštavo.

plačiau
 
DARŽELIO GIMTADIENIS (2017-01-20)

 

Nuo pat ankstyvo ryto vaikai džiūgavo – Gimtadienis! Gimtadienis! Mūsų darželio gimtadienis!

Sausio 18 d. visų grupių vaikai, pasipuošę gimtadienio kepurytėmis, geros nuotaikos, skubėjo į šventę.

plačiau
 
PILIETINĖ INICIATYVA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“ (2017-01-13)

Darželio vaikai susikaupę stebėjo degančių žvakučių liepsnelę ir klausė auklėtojų pasakojimų apie sausio tryliktos dienos įvykius.

plačiau
 
MIESTAS, KURIAME AŠ GYVENU 2017-01-12)

Lopšelio-darželio pedagogės Lida Aksionova, Violeta Svikščienė ir Rita Skromnienė su savo ugdytiniais dalyvavo respublikinėje kūrybinių darbų parodoje „Miestas, kuriame aš gyvenu, kurį organizavo Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šypsenėlė“. Mūsų  darbeliai apie Visagino miestą buvo pastebėti ir įvertinti.

 

 

plačiau
 
LIETUVOS REKORDO DIPLOMAS - AKCIJA „SAUGI VASARA“ (2017-01-03)

Dėkojame jūsų ugdymo įstaigai už dalyvavimą Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos inicijuotoje akcijoje „Saugi vasara“ ir informuojame, kad Lietuvos rekordų agentūra „Factum“ akcijos metu 2016 m. rugpjūčio mėn. surengtą vaikų piešinių parodą oficialiai pripažino nauju Lietuvos rekordu. Sveikiname ir jūsų vaikučius prisidėjus prie naujo Lietuvos rekordo!

 

 

plačiau
 
KALĖDŲ BELAUKIANT (2016-12-22)

Kalėdinių švenčių belaukiant, visi tikimės stebuklų... Mūsų lopšelio-darželio vaikučiams stebuklai prasidėjo apsilankymu Kalėdiniame autobusiuke. Gruodžio 14 d. priešmokyklinių ir vyresniųjų grupių vaikučius pasitiko autobusiuko šeimininkė Asta. Ji maloniai pakvietė į vidų. Vaikai apžiūrėję autobusiuką sėdosi klausyti pasakos. Jie buvo pakerėti autobusiuko papuošimais ir vis sakė „Oi kaip čia gražu“. Po keleto dienų atvažiavo vaikų teatras „Drakoniukas“ ir visus darželio vaikučius pakvietė į Kalėdinę šventę, kurioje Kalėdų senelis visiems vaikučiams dalino dovanas.

plačiau
 
KALĖDINĖS ŠVENTĖS PRASIDĖJO

Kaip gera laukt Kalėdų...Šventinė nuotaika tiesiog tvyro ore ir tu žinai - jau netrukus, jau greitai - įvyks kai kas ypatingo ir magiško.

Džiaugsmu ir pakilia nuotaika žiemos šventės pripildo kiekvieną, tačiau labiausiai jų laukia vaikai. Atėjus metui miegoti, vaikai kuria planus, kaip jiems neužmigus, kad pamatytų Kalėdų senelį su maišu, pilnu dovanų...

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>