į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
UŽ SAUGIĄ LIETUVĄ (2016-06-03)

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė prisijungė prie Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Pasak prezidentės, visi kartu galime pakeisti Lietuvos veidą, padaryti gyvenimą Lietuvoje saugesnį ir šviesesnį.

 
 
„GERUMO GĖLIŲ VAIVORYKŠTĖ“ (2016-05-25)

Gegužės mėnuo – mėnuo be smurto prieš vaikus. Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių vaikų diena.

 

plačiau
 
AKCIJA ,,GEGUŽĖ – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“

    Vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas", siekdama formuoti antismurtinius veiksmus, kaip ir kasmet dalyvauja akcijoje „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“. 

 

 

plačiau
 
INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVAMS

2016 m. kovo 31 d. Visagino savivaldybės sprendimu Nr. TS-47 nustatytas priėmimo laikas į Visagino ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes nuo 2016 m. balandžio 4 d. iki 2016 m. liepos 25 d.

Prašome teikti prašymus į priešmokyklinio ugdymo grupes. Vaikams lankantiems lopšelį-darželį pildyti prašymo formą „Prašymas ugdyti vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą“, vaikams nelankantiems lopšelio-darželio pildyti prašymo formą „Prašymas priimti vaiką į lopšelį-darželį“.

Prašymų formas galite rasti lopšelio-darželio internetinėje svetainėje www.visaginoazuoliukas.lt arba kreiptis į lopšelio-darželio sekretorę-archyvarę.

Prašymai priimami sekretorės-archyvarės kabinete.

Informacija teikiama tel. (8 386) 74 798, 72 470, 71 484.

 

Pridedame Lietuvos Respublikos švietimo ir moklso ministerijos parengtą informaciją „Priešmokyklinis. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus“.

 
 
SVEIKUOLIŲ KALVĖ (2016-05-06)

Lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinių grupių, „Pelėdžiukų mokyklėlės“ ir „Ąžuoliuko mokyklėlės“, vaikai gegužės 6 dieną su dviračiais ir paspirtukais skubėjo į „Žiburio“ pagrindinės mokyklos stadioną.

plačiau
 
TEATRO FESTIVALIO DALYVIAI (2016-04-25)

Geri ir blogi veikėjai, liūdni ir linksmi nuotykiai, bėdos ir džiaugsmai padeda vaikui suvokti, kad gyvenimas nėra vienpusiškas. O pasakos pabaiga parodo, kaip jiems dera elgtis. Už melą, blogį ir tinginystę baudžiama, o už teisingumą, drąsą ir gerumą – atlyginama. Pasakos turi aiškią pradžią, veiksmų seką ir pabaigą. Ji – tarsi atskiras pasaulėlis, į kurį pasinėrę atitolstame nuo kasdienybės...

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ

„Šypsenėlių“ grupė balandžio 18 d. aplankė Visagino Verdenės“ gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejų.

plačiau
 
MAŽIEJI GAMTOS BIČIULIAI

Balandis, kaip įprasta, vadinamas švaros mėnesiu. Jau šį savaitgalį sukrus ir maži ir dideli – skubės į akciją „DAROM“.  Tačiau dar nesulaukę savaitgalio, pirmadienio rytą, „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai puikiai nusiteikę, lėkte išlėkė į darželio kiemą su šūkiu „Labas rytas, miela gamta, šiandien darom kieme tvarką!“ . Lauke jau laukė darbingai nusiteikę „Pelėdžiukų mokyklėlės“ bei „Nykštukų“ grupės mažieji gamtos mylėtojai. Į talką atėjo ir buvę lopšelio-darželio auklėtiniai, dabar jau 1-ų klasių mokiniai, su mokytojomis D. Abramovičiene ir I. Gaidiene.

plačiau
 
„IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2016“ (2016-04-15)

Kovo mėnesį „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvavo Respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Iš knygelės į širdelę 2016“. Labai nudžiugino pranešimas, kad mūsų kolektyvinis darbas, kurį kūrėme perskaitę ir aptarę Birutės Mar knygą „Gėlininkė“, pateko ir bus eksponuojamas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ (2016-04-14)

2016 m. balandžio 14 dieną  Nykštukų grupės vaikai lankėsi Visagino Verdenės gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejuje. Mokytoja Marytė Niparavičienė vaikams ne tik papasakojo, kaip seniau gyveno žmonės, tačiau ir parodė senovinius baldus, drabužius, indus, sąsiuvinius ir kitus daiktus. Vaikai ypač susidomėjo staklėmis, mokytoja papasakojo, jog staklėmis senovėje audė rankšluosčius, lovatieses. Mokytoja Marytė supažindino su bitininko profesija, parodė bitininkų naudotus daiktus. Vaikams viskas buvo labai įdomu, net nesinorėjo išeiti.

 

Auklėtoja metodininkė Jūratė Juršienė

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>