į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
GIMTŲJŲ ŽODŽIŲ APKABINTAS (2016-03-08)

2016 m. kovo 8 d. lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ įvyko renginys „Gimtųjų žodžių apkabintas“, skirtas lietuvių kalbos dienoms Visagine.

̶  Kartu su pirmu oro įkvėpimu ir su pirmu motinos pieno lašu gavau gimtą kalbą. Kalbą, kuri yra viena seniausių kalbų pasaulyje. Ir ne tik aš ją gavau, bet ir tu, ir jūs… Tai turtas, kurio neįmanoma išmatuoti jokiais pinigais. Daug kas sako, kad lietuvių kalba – labai vaizdinga savo pasakymais, turtinga žodžių reikšmėmis, daininga, nes kitų tautybių žmonėms atrodo kad mes nekalbame, bet dainuojame. Lietuvių kalba – pats brangiausias pasaulyje deimantas, kurį mes turime, todėl privalome tai branginti ir saugoti, didžiuotis tuo ką turime, didžiuotis savo istorija savo šaknimis. Šiandien nupinsim pynę iš gimtųjų žodžių, o kad būtų gražiau įpinsime eilėraščius, pasakas, dainas, šokius, ir šie žodžiai mus tarsi apkabins ir taip mes prisidėsime prie lietuvių kalbos puoselėjimo. Tai mums labai svarbu, nes mes mokome tuos, kurie jos nori išmokti, kuriems lietuvių kalba svarbi. Tad tegul skamba žodžiai iš kiekvienos širdies,- tokiais žodžiais šventę pradėjo lopšelio-darželio direktorė Irena Oficerova.

plačiau
 
BESMEGENIAI (2016-02-23)

„Žvaigždučių“ ir „Volungėlių“ grupių vaikai su pedagogais trumpam pavirto Seniais Besmegeniais ir surengė linksmas varžybas. Į svečius atskubėjęs personažas „Besmegenis“ kvietė vaikus sportuoti, rungtyniauti, žaisti. Linksma pramoga pradžiugino ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

 

„Žvaigždučių ir „Volungėlių grupių pedagogai

plačiau
 
AUGAME SVEIKI (2016-02-26)

Lopšelyje – darželyje kiekvienais metais vasario mėnuo skirtas sveikatos stiprinimui. Vyksta įvairūs sveikatingumo renginiai.

 

 

                                                                                                                                                      

plačiau
 
VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO (2016-02-01)

Nors Visagine ir paskelbta gripo epidemija sveikatos mėnesio atidarymas lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas” įvyko kaip ir buvo numatyta.

Darželio sveikatos simbolis Giliukas „keliavo” iš grupės į grupę, sveikindamas vaikučius su renginio atidarymu. Linkėjo visiems būti sveikais. Nepamiršo pasiteirauti vaikų ką jie žino apie sveiką gyvenimo būdą ir ką jie daro, kad būtų sveiki. Giliukas su vaikais dainavo sveikuolių dainelę, žaidė žaidimus. Atsisveikinęs keliavo pas kitus vaikus.

plačiau
 
AKCIJA - PAGALBA MIŠKO GYVŪNAMS (2016-01-14)

      2016 metais sausio mėnesį „Šypsenėlių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Violeta ir auklėtojos padėjėja Birute surengė iškylą - akciją į mišką - „Pagalba miško gyvūnams“.

Auklėtoja Violeta Svikščienė

plačiau
 
GRAŽIAUSIOS MANO MAŠINĖLĖS (2016-01-08)

Mažos mašinėlės

Man labai patinka,

Kaip norėčiau būti

Joms už šeimininką.

plačiau
 
DALINKIME ŠILUMĄ VIENI KITIEMS (2015-12-17)

Kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai su muzikos mokytoja Inga Cicėniene ir auklėtojomis Jūrate Juršiene, Rita Skromniene ir Laima Umbrasiene aplankė senelius Visagino socialinių paslaugų centre. Vaikų koncertas „Dalinkime šilumą vieni kitiems“ buvo skirtas centro gyventojams. Lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimo tikslas - mokyti vaikus apsižvalgyti aplink, pamatyti meilės, dėmesio ir pagalbos laukiančius senolius, juos pakalbinti, paguosti ar tiesiog pabūti su jais.

plačiau
 
AKCIJA „BŪK MATOMAS“ (2015-12-09)

2015 m. gruodžio 9 d. lopšelio-darželio ugdytiniai ir darbuotojai dalyvavo akcijoje BŪK MATOMAS.

 

 

plačiau
 
DAINŲ FESTIVALIO „ŠYPSENĖLĖ“ DALYVIAI (2015-12-03)

         2015 m. gruodžio 3 d. "Nykštukų" grupės ugdytinės Aušrinė Gudaitė ir Patricija Gyulbuaghyants su mokytoja Inga Cicėnienė dalyvavo lopšelyje-darželyje "Auksinis raktelis" dainų festivalyje "Šypsenėlė", kuris buvo ikimokyklinių įstaigų konkurso "Dainų dainelė" savivaldybės turas.

plačiau
 
VAKARONĖ „MUMS SMAGU, KAI MES VISI KARTU“ (2015-11-19)

Geranoriška šeimos ir pedagogų sąveika – viena pagrindinių sąlygų nulemiančių vaiko ugdymosi sėkmę, todėl šeima ir pedagogai turėtų tapti ugdymo partneriais.

Pedagogai turėtų pasistengti atskleisti išskirtinius vaiko šeimos narių gebėjimus ir interesus ir sugalvoti, kuo tai galėtų būti naudinga bendrai veiklai. Kuo daugiau dalyvavimo grupės veikloje ir vaiko ugdymo(si) procese būdų pasiūlys pedagogas, tuo bus didesnė tikimybė, kad pavyks rasti kalbą su visų vaikų tėvais.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>