į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
AUGAME SVEIKI (2016-02-26)

Lopšelyje – darželyje kiekvienais metais vasario mėnuo skirtas sveikatos stiprinimui. Vyksta įvairūs sveikatingumo renginiai.

 

 

                                                                                                                                                      

plačiau
 
VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO (2016-02-01)

Nors Visagine ir paskelbta gripo epidemija sveikatos mėnesio atidarymas lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas” įvyko kaip ir buvo numatyta.

Darželio sveikatos simbolis Giliukas „keliavo” iš grupės į grupę, sveikindamas vaikučius su renginio atidarymu. Linkėjo visiems būti sveikais. Nepamiršo pasiteirauti vaikų ką jie žino apie sveiką gyvenimo būdą ir ką jie daro, kad būtų sveiki. Giliukas su vaikais dainavo sveikuolių dainelę, žaidė žaidimus. Atsisveikinęs keliavo pas kitus vaikus.

plačiau
 
AKCIJA - PAGALBA MIŠKO GYVŪNAMS (2016-01-14)

      2016 metais sausio mėnesį „Šypsenėlių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Violeta ir auklėtojos padėjėja Birute surengė iškylą - akciją į mišką - „Pagalba miško gyvūnams“.

Auklėtoja Violeta Svikščienė

plačiau
 
GRAŽIAUSIOS MANO MAŠINĖLĖS (2016-01-08)

Mažos mašinėlės

Man labai patinka,

Kaip norėčiau būti

Joms už šeimininką.

plačiau
 
DALINKIME ŠILUMĄ VIENI KITIEMS (2015-12-17)

Kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai su muzikos mokytoja Inga Cicėniene ir auklėtojomis Jūrate Juršiene, Rita Skromniene ir Laima Umbrasiene aplankė senelius Visagino socialinių paslaugų centre. Vaikų koncertas „Dalinkime šilumą vieni kitiems“ buvo skirtas centro gyventojams. Lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimo tikslas - mokyti vaikus apsižvalgyti aplink, pamatyti meilės, dėmesio ir pagalbos laukiančius senolius, juos pakalbinti, paguosti ar tiesiog pabūti su jais.

plačiau
 
AKCIJA „BŪK MATOMAS“ (2015-12-09)

2015 m. gruodžio 9 d. lopšelio-darželio ugdytiniai ir darbuotojai dalyvavo akcijoje BŪK MATOMAS.

 

 

plačiau
 
DAINŲ FESTIVALIO „ŠYPSENĖLĖ“ DALYVIAI (2015-12-03)

         2015 m. gruodžio 3 d. "Nykštukų" grupės ugdytinės Aušrinė Gudaitė ir Patricija Gyulbuaghyants su mokytoja Inga Cicėnienė dalyvavo lopšelyje-darželyje "Auksinis raktelis" dainų festivalyje "Šypsenėlė", kuris buvo ikimokyklinių įstaigų konkurso "Dainų dainelė" savivaldybės turas.

plačiau
 
VAKARONĖ „MUMS SMAGU, KAI MES VISI KARTU“ (2015-11-19)

Geranoriška šeimos ir pedagogų sąveika – viena pagrindinių sąlygų nulemiančių vaiko ugdymosi sėkmę, todėl šeima ir pedagogai turėtų tapti ugdymo partneriais.

Pedagogai turėtų pasistengti atskleisti išskirtinius vaiko šeimos narių gebėjimus ir interesus ir sugalvoti, kuo tai galėtų būti naudinga bendrai veiklai. Kuo daugiau dalyvavimo grupės veikloje ir vaiko ugdymo(si) procese būdų pasiūlys pedagogas, tuo bus didesnė tikimybė, kad pavyks rasti kalbą su visų vaikų tėvais.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į "VISAGINO LINIJĄ" (2015-11-10)

        Visi žinome posakį, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Esame daug girdėję apie Visagine esančią didžiulę gamyklą, kurioje gaminami baldai. Daug girdėję, tačiau galimybės pamatyti neturėjome. Pagaliau šiais metais mums labai pasisekė, nes  mūsų grupės ugdytinės Ugnės tėveliai vadovauja šiai įmonei. Jų dėka, lapkričio 10 d. „Ąžuoliuko mokyklėlės“ vaikučiai, lydimi geranoriškai nusiteikusių kelių ugdytinių tėvelių, didžiuliu autobusu vyko į UAB „Visagino linija“.

plačiau
 
KONFERENCIJA "KNYGA - VEIKSMINGA PRIEMONĖ VISAPUSIŠKAM VAIKO UGDYMUI BEI UGDYMUISI (2015-10-27/28)

Spalio 27-28 dienomis lopšelyje-darželyje vyko konferencija „Knyga – veiksminga priemonė visapusiškam vaiko ugdymui bei ugdymuisi“. Konferencija buvo skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams.

 

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>