į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
TĘSIAME BENDRADARBIAVIMĄ (2017-12-20)

Tęsiame bendradarbiavimą su socialiniais partneriais – Visagino socialinių paslaugų centru ir gruodžio 19 d. aplankėme centro gyventojus.

Vaikučiai dainelėmis, šokiais, eilėraštukais sveikino visus su artėjančiomis šventėmis.

plačiau
 
DIDŽIŪJŲ ŠVENČIŲ BELAUKIANT

Senovės lietuviai tikėjo, kad Kūčios ir Kalėdos tarsi užbaigia senąjį metų ciklą ir po jo prasideda naujasis, tad ir pasitikti jį reikia atitinkamai pasiruošus.

Vienas svarbiausių šio kalėdinio laukimo simbolių – advento vainikas, turintis sakralią prasmę ir skatinantis darną bei ramybę šeimoje.

Šiame pašėlusiame bėgime, bepasibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, vertinkim ir branginkim laukimo laiką – adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį.

plačiau
 
INFORMACIJA IŠ SEMINARO „SVEIKOS GYVENSENOS UGDYMAS VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE“

Lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ 2012 m. suteiktas Sveikatą stiprinančios mokyklos statusas. Lietuvoje tokių mokyklų yra virš 400 šimtų. Įsiliejimas į Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą padėjo nuosekliai ir sistemingai organizuoti veiklą Sveikatos stiprinimo ir saugojimo srityje. Penkerius metus įgyvendinome Sveikatos stiprinimo programą „Sveikuolis giliukas“. Buvo organizuojama įvairi, įdomi ir visapusiška veikla.

2017 m. lapkričio 21 d. lopšelio-darželio pedagogai organizavo seminarą, kurio metu dalinosi gerąja darbo patirtimi su miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogais. Seminare dalyvavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėjos pavaduotoja Diana Aleksejevaitė ir Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Paulauskienė, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė ir specialistė Svetlana Pobiaržina.

plačiau
 
RESPUBLIKINĖ SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODA „DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI “

RESPUBLIKINĖ SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODA   DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI

 

Nuoširdžiai dėkojame parodos dalyviams už aktyvumą, gražias idėjas ir begalinį kūrybiškumą. Jūsų idėjos pamatytos.  Parodos dalyvių darbus pristatėme seminare Sveikatingumo ugdymas vaikų lopšelyje-darželyje.  Manome, kad Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės atras nemažai naujų  ir įdomių dalykų, kuriuos panaudos sveikos gyvensenos ugdymui lopšelyje-darželyje.

plačiau
 
„ĄŽUOLIUKO MOKYKLĖLĖS“ UGDYTINIAI BIBLIOTEKOJE (2017-11-15)

„Ąžuoliuko mokyklėlė“ glaudžiai bendradarbiauja su Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojomis. Pasak Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, knyga gali pakeisti gyvenimą – įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl ir šiais mokslo metais apsilankėme bibliotekoje,  nes itin svarbu vaikams padėti susidraugauti su knygelėmis kuo jaunesniame amžiuje.  Priešmokyklinukai žavėjosi knygų įvairove, jas vartė, „skaitinėjo“.

plačiau
 
GELTONO KASPINO DIENA BITUČIŲ GRUPĖJE (2017-11-17)

Vaikai sukūrė draugystės traukinuką.

plačiau
 
GELTONO KASPINO DIENA PAGRANDUKŲ GRUPĖJE (2017-11-17)

Nuo pat ankstyvo ryto mažieji darželio ugdytiniai iš PAGRANDUKŲ grupės draugiškai sveikinosi, šypsojosi vieni kitiems ir kvietė draugauti.

plačiau
 
IŠVYKA Į KINOLOGIJOS CENTRĄ (2017-11-10)

Lapkričio 6 dieną „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtojomis vyko į Kinologijos centrą.

Išvykos tikslas-susipažinti su pasieniečio-kinologo profesija.

Išvykoje vaikai turėjo galimybę pamatyti kaip dresuotas šuo įveikia įvairias kliūtis, ieško sprogmenų, pamestų daiktų. Patys vaikai galėjo šuniui duoti komandą „bomba“.

Pamatėme pasieniečių šaudyklą, naudojamus ginklus, išbandėme treniruoklius, su kuriais treniruojasi pasieniečiai-kinologai.

plačiau
 
SEMINARAS SVEIKOS GYVENSENOS UGDYMAS VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE (2017-11-08)

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ

 
 
PELĖDŽIUKŲ EKSKURSIJA Į VERDENĖS GIMNAZIJOS MUZIEJŲ (2017-11-06)

Čežančių lapų taku, džiaugiantis rudenėlio spalvomis, spalio 25 dieną „Pelėdžiukų mokyklėlės“ vaikučiai keliavo į Visagino „Verdenės“ etnografijos ir gimnazijos istorijos muziejų.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>