į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PASIKRAUK ENERGIJOS VISAGINE!

Įgyvendinant projektą „Visagino savivaldybės įvaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studijos parengimas“, kuris yra finansuojamas ES struktūrinių fondų paramos ir savivaldybės biudžeto lėšomis, Visagino savivaldybės administracijos užsakymu buvo parengta Visagino savivaldybės įvaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studija (rengėjas UAB „Investicijų partneris“).

 

Kaip žinote, Visaginas pasirinko vystyti strateginę kryptį „Visaginas – energetikos kompetencijų centras“. Siekiama, kad Visaginas taptų energetikos kompetencijų centru, kuriame glaudžiai bendradarbiauja mokslas ir verslas, kartu su ES ir pasaulio energetikos lyderiais kuriamos technologijos ir vystomos inovacijos. Strateginės krypties viešinimui sukurtas ir naujas Visagino prekinis ženklas bei šūkis „Pasikrauk energijos Visagine!“, kuris pristato Visaginą kaip daugiakultūrį, jauną, aktyvų, energetikos ir technikos specialistų miestą, galintį pasiūlyti įvairių veiklų bei užsiėmimų.

 

Savivaldybės šūkis Pasikrauk energijos Visagine! kviečia visus į energetikų miestą – įgyti naujų žinių čia mokantis ir tobulėjant, kurti ir vystyti verslą čia dirbant ir aktyviai ilsėtis pušynų ir ežerų apsuptame Visagine.

 

Kaip galimybių studijos sudėtinė dalis, yra parengta Visagino savivaldybės prekinio ženklo firminio stiliaus knyga, kurioje pateikta informacija apie savivaldybės pasirinkto logotipo konstravimo principus ir jo panaudojimo galimybes ir būdus. Todėl, siekiant užtikrinti informacijos apie strateginės krypties sklaidą ir jos įgyvendinimą prašau susipažinti su informacija, susijusia su savivaldybės įvaizdžio formavimu mūsų interneto puslapyje (www.visaginas.lt rubrikoje “Apie savivaldybę/Strateginė kryptis” - https://www.visaginas.lt/index.php?-241540988).

 

Prašau esant poreikiui naudoti ir savivaldybės įvaizdžio ženklą (logotipą) bei šūkį ir pagal galimybes skleisti šią informaciją.

 

Kurkime Visagino ateitį kartu!

 

 

Visagino savivaldybės
Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus
vyriausioji specialistė
Liudmila BRATYGINA