į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVEIKATINGUMO PRAMOGA „ŽIEMOS IŠDAIGOS“ (2019-01-24)

Lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo iniciatyvinė grupė šiemet pradėjo savo veiklą, organizuodama pramogą lauke „Žiemos išdaigos“.

Pramoga  –  pasilinksminimo ar emocinio atsipalaidavimo forma, skirta išlaikyti auditorijos ar dalyvių dėmesį. Tai tokia laisvalaikio praleidimo rūšis, kuri suteikia galimybę maloniai praleisti laiką, pasilinksminti, patirti gerų emocijų, pojūčių. Vienas iš svarbiausių rekreacinės-pramoginės veiklos uždavinių, pakelti bendrą žmogaus tonusą, kurti gerą, džiaugsmingą nuotaiką. Nuotaikingas pramoginis renginys sukuria džiaugsmo pojūtį, sustiprina optimistinį požiūrį į gyvenimą, todėl organizuojant pramoginę veiklą svarbu, kad joje būtų efektingų, smagių, gražių renginių, humoro, žaidimų, atrakcijų.

Mūsų pramogos tikslas tai, tenkinti ir žadinti vaiko poreikį judėti, lavinant (fizinio) kūno galimybes, suteikiant teigiamų emocijų, išmėginti įvairias žiemos pramogas.

Pramogos herojus  „Senis besmegenis“, klausinėjo vaikų apie žiemos išdaigas, pramogas. Pasiūlė visiems susirinkusiems pažaisti ir aktyviai pajudėti. Vaikai čiuožė „slidėmis“, ėjo per gilų sniegą, judesiais rodė, kaip sninga, kaip pučia vėjas, kaip pasišildyti galima rankytes, kojytes. Važiavo traukinuku aplink medžius, žaidė su sniegu, darė „sniego angelus“. Pramogos pabaigoje visi susirinko prie lauko stalo, kur laukė šilta žolelių arbata su medumi ir citrina.

Tikimės, kad vaikams suteikėme džiugių emocijų.

Sveikatos stiprinimo iniciatyvinė grupė dėkoja  auklėtojai Ritai Skromnienei už sukurtą pramogos herojų – Senį Besmegenį ir virėjoms už skanią arbatą.

Vyresnioji auklėtoja Violeta Svikščienė