į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVEIKATOS MĖNUO VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ĄŽUOLIUKAS“

Pačių gaminamos salotos, vaisių diena, darbeliai iš vaisių ir daržovių, žolelių arbatėlės, pokalbiai apie sveiką mitybą ir dar daug kitų mokomųjų valandėlių vaikai išgirdo per visą mėnesį. Tėveliai buvo geranoriški ir padėjo, kaip tik galėjo.

O vasario 26 dieną ,,Volungėlės“ su savo tėveliais, broliukais rinkosi į darželio sporto salę. Čia vyko sveikatos mėnesio baigiamasis renginys.

Auklėtojos kruopščiai parengė visą judriąją programą mažiesiems bei jų tėveliams. Programėlę pradėjo Karina, Gerda ir Ovidijus inscenizacija ,,Jonas švaruolis“. Prie sveikatos namelio susirinkę mažieji džiaugėsi, kaip smagu būti švariam ir sveikam. Po trumpo vaidinimo visų laukė linksmybės – estafetės. Padarę šaunų apšilimą visi nusiteikė optimistiškai pasportuoti.

 Išsitraukę, burtų keliu, savo komandos emblemą: obuoliuką arba citriną, komandos pasiskirstė po lygiai – vaikai ir tėveliai. Auklėtojos – Jūratė ir Danguolė - paskelbė varžybų pradžią. Komandų nariai nešė ant šaukšto mandarinus, perrinkinėjo bulvytes, bėgo per kliūčių ruožą iš lankų, darė kūlversčius, lenktyniavo lankuose poromis, piešė obuoliukus.

Visas estafetes auklėtojos fiksavo sveikuolių suvestinėje, kurioje varžybų pabaigoje puikavosi draugiški rezultatai: pralaimėjusių nebuvo, nugalėjo draugiška ,,Volungėlių“ šeima.

Visiems mažiesiems sportininkams buvo išdalintos sveikos – sulčių ir javinukų – dovanėlės. Vaikams tįso seilės – labai norėjosi kuo greičiau pasisotinti po įtemptų varžybų.

Pilni įspūdžių ir vaikai, ir tėveliai padėkojo auklėtojoms už tokią nuostabią idėją – pasportuoti visiems drauge – ir linksmai išsiskirstė linkėdami vieni kitiems susitikti dar ne kartą sporto salėje kartu su visa šeima.

Ačiū visiems, padėjusiems organizuoti šią šventę.

 

Norvydo mamytė Loreta Čižienė