į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
VEIKSMO SAVAITĖ BE PAYČIŲ 2016

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ nėra skirta tiktai tam, kad kažką nuveiktume per šią savaitę ir užmirštume patyčias iki kitų metų. Su patyčiomis turime dirbti kiekvieną dieną ir kiekvienas suaugęs turi gebėti atpažinti vykstančias patyčias ir mokėti į jas tinkamai reaguoti, – pabrėžia „Vaikų linijos“ tryliktus metus vykdomos kampanijos „BE PATYČIŲ“ koordinatorė Aurelija Jocaitė.

Kovo 15 d. organizavome priešmokyklinukų susitikimą su Visagino komisariato pareigūnais Onute Pernaviene ir Vladu Vaitkevičiumi. Susitikimo metu vaikai sužinojo apie deramą elgesį ir tarpusavio bendravimą, apie prasivardžiavimą ir skriaudą. Visi kartu išsiaiškino, kur reikia kreiptis pagalbos, kokiu telefono numeriu skambinti, ką reikia sakyti. Vaikai pasakojo - diskutavo, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, visi žinojo skubios pagalbos telefono numerį.

Aptarė paveikslą svarstydami, kodėl taip gali atsitikti? ir kaip reikia padėti draugui jei ištinka nelaimė. Kaip elgtis lankant ligonį? Kaip išsaugoti draugystę? ir t.t.

Baigiantis susitikimui policijos komisariato pareigūnai padovanojo knygą apie policininko profesiją, dėlionę, spalvinimo knygelę su užduotimis, pieštukus.

Dėkojame Visagino policijos komisariato pareigūnams Onutei Pernavienei ir Vladui Vaitkevičiui už bendradarbiavimą.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė.