į pradžią turinys susisiekite  
SPORTINĖS VARŽYBOS „GREITESNI UŽ VĖJĄ“ (2019-03-01)
SPORTINĖS VARŽYBOS „GREITESNI UŽ VĖJĄ“ (2019-03-01)

Saulėtą kovo 1 dieną, „Pelėdžiukų“ ir „Ąžuoliuko“ mokyklėlės vaikai darželio kieme surengė sportines varžybas „Greitesni už vėją“.

plačiau
 
,,SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS - PIENO KOKTEILIS" (2018-02-27)
,,SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS - PIENO KOKTEILIS

Bitučių grupės vaikai su auklėtojomis Daiva Derenčiūte ir Daiva Bileišiene priėmė sveikatiados iššūkį - pieno kokteilis.  

Iššūkio tikslas – skatinti pieno produktų vartojimą vaikų tarpe, jiems pademonstruojant, jog pienas gali tapti labai gardžiu gėrimu -  kokteiliu. Gamino kokteilį iš pieno, bananų ir braškių. Vaikai mielai ragavo paruoštus kokteilius, jiems labai patiko neįprasto skonio pienas.

 
 
PIENAS IR VAISIAI VAIKAMS
PIENAS IR VAISIAI VAIKAMS

Informacija apie lopšelyje-darželyje įgyvendinamas programas „Pienas vaikams” ir „Vaisių vartojimo skatinimas ugdymo įstaigose“

Šiais mokslo metais tęsiame ES finansuojama pieno tiekimo mokykloms programą „Pienas vaikams“. Visi vaikai papildomai ir nemokamai penkis kartus per mėnesį gauna pieno produktų (natūralaus jogurto, varškytės, sūrelių). Pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programa „Pienas vaikams“ parengta siekiant pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą.

Programa „Vaisių vartojimo skatinimas ugdymo įstaigose“ pradėtas įgyvendinti  nuo 2014 m. rudens. Vaikai papildomai ir nemokamai šešis kartus per mėnesį gauna šviežių, ekologiškų ir tik Lietuvoje užaugintų vaisių ir iš jų pagamintų produktų: 3 kartus obuolių, 2 kartus natūralių obuolių sulčių ir 1 kartą tyrelės. Vaisių vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programa įgyvendinama siekiant paskatinti vaikus vertinti vaisius ir daržoves, pratinti jų vartojimą ir ateityje.

 

 
 
VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO
VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO

2015 m. vasario 2 d.

 1. Mėnesio temos: „Būk švarus ir būsi sveikas“, „Ir juoksis dantukai švaručiai blizgės“, „Sportas – sveikata“, „Vaistingieji augalai ir vitaminai – mūsų draugai“
 2. Sveikatos mėnesio atidarymo šventė  - mėnesio pradžioje.
 3. Sportinė pramoga „Esam stiprūs, vikrūs ir greiti” ( lauke, atsižvelgiant į oro sąlygas).
 4. Vaistingujų arbatų gėrimas su citrina (grupėje ir maisto gaminimo kambaryje) – mėnesio bėgyje.
 5. Salotų gaminimas (maisto gaminimo kambaryje) – mėnesio bėgyje.
 6. Kvėpavimo pratimai įvairios veiklos metu – kiekvieną dieną.
 7. Sveikuoliškų sumuštinių gaminimas - mėnesio bėgyje.
 8. Popierinių servetėlių, balionų, muilo burbulų pūtimas – kiekvieną dieną.
 9. Kojų ir rankų mankštelės lovoje prieš miegą – kiekvieną dieną.
 10. Kojų mankštos pratimai, vaikščiojimas nelygiu paviršiumi – kiekvieną dieną.
 11. Rytinė mankšta – kiekvieną dieną.
 12. Užsiėmimai sporto salėje – antradienį ir ketvirtadienį.
 13. Informacija tėvų lentoje sveikatos tema – pagal poreikį.
 14. Sveikatos mėnesio uždarymo šventė - mėnesio pabaigoje.  

(sveikatingumo renginių nuotraukos Galerijoje)

 

 
 

 

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“

dalyvauja Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo akcijoje

„Būkim žinomi, būkim matomi 2014“

 
 
LINKSMOJI RYTINĖS MANKŠTOS BANGA VISAGINE
LINKSMOJI RYTINĖS MANKŠTOS BANGA VISAGINE

2014 m. birželio 6 d. saulėtas rytas taip ir kvietė visus - mažus ir didelius - į linksmąją rytinę mankštą. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų mieste apsijungė visos ikimokyklinio ugdymo mokyklos ir vienu metu linksmai mankštinosi. Geras oras, linksma muzika, aktyvus judėjimas visiems sukėlė geras emocijas ir gerą nuotaiką visai dienai. Mus pastebėjo ir girdėjo praeiviai, aplinkinių namų gyventojai. Mes kviečiame visus linksmai mankštintis kiekvieną rytą ir linkime visiems geros nuotaikos, sveikatos ir savitarpio supratimo.

Nuotraukos galerijoje

 

Danutė Remeikienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
 
SVEIKUOLIŲ KALVĖ
SVEIKUOLIŲ KALVĖ

2014 m. gegužės 20 d. lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" priešmokkylinių grupių ugdytiniai į darželį rinkosi su dviratukais ir paspirtukais. "Žiburio" pagrindinės mokyklos stadione susitiko priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai iš darželio ir mokyklos pirmų klasių vaikai. Paradiniu aikštės apvažiavimu paskelbtas varžybų "Sveikuolių kalvė" atidarymas.

Priešmokyklinukai ir mokiniai lenktyniavo dviratukais ir paspirtukais, vykdė užduotis, estafetes, reikėjo įveikti įvairias kliūtis. Visi buvo aktyvūs dalyviai ir aktyvūs sirgaliai, buvo vikrūs, greiti ir taiklūs. Vietoj nugalėtojų medalių visi varžybų dalyviai vaišinosi bandelėmis.

Dėkojame „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1a ir 1b  klasių mokiniams, mokytojoms Editai Trubilienei ir Laimai Pranskūnienei, lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" priešmokyklinių grupių vaikams bei jų priešmokyklinio ugdymo pedagogėms Renatai Šeibokienei ir Violetai Liškevičienei, auklėtojai Marytei Nikolajevai, auklėtojų padėjėjoms Audronei Vaičienei ir Zitai Kaštanovai už iniciatyvą, atsakingumą ir sveikatos saugojimo ir stiprinimo nuostatos formavimą vaikuose.

(nuotraukos Galerijoje)

 

Danutė Remeikienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
 
SVEIKUOLIŠKO DESERTO GAMINIMAS
SVEIKUOLIŠKO DESERTO GAMINIMAS

2014-02-07

Grupė. Priešmokyklinio ugdymo grupė „Ąžuoliuko mokyklėlė“

Auklėtoja. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renata Šeibokienė, auklėtoja Marytė Nikolajeva.

VEIKLA MAISTO GAMINIMO KAMPELYJE ( 8 –OJE GRUPĖJE).

Tema: „Sveikuoliško deserto gaminimas“.

Tikslai: formuoti vaikų higieninius kultūrinius įgūdžius.

Uždaviniai:

 • ugdyti poreikį prieš maisto gaminimą plauti rankas;

 • formuoti taisyklingo naudojimosi peiliais, pjaustymo lentelėmis įgūdžius;

 • formuoti kultūringo elgesio prie stalo įgūdžius.

Veikla.

Vaikai iš namų atsinešė įvairių vaisių: obuolių, bananų, kivi, mandarinų, konservuotų ananasų, persikų.  Tėvai pasirūpino prijuostėmis, galvos apdangalais.

Į svečius pasikvietėme lopšelio-darželio visuomenės sveikatos priežiūros specialistę Dalią.

Linksmai nusiteikę ėjome į maisto gaminimo kambarėlį.

 
 
SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI
SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI

2014 m. kovo 18 dieną „Pelėdžiukų mokyklėlės“ priešmokyklinukai dalyvavo Tarptautiniame vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II ture. Visuomenės sveikatos specialistė Dalia Cvečkovskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė su savo ugdytiniais Amanda Latanauskaite, Laurynu Glaska, Anatolij Kucin, Dovydu Rapaliu ir Karolina Dainyte ankstų rytą išvyko į Rokiškio Senamiesčio gimnaziją, kur jų laukė Karlsonas ir Mažylis. Visi aktyviai dalyvavo prisistatyme bei organizuojamuose estafetėse ir viktorinose. Stengėsi kiek begalėdami. Vaikų aktyvumą ir žinias vertino žiuri komisija. Po ikimokyklinuku konkurso, kol rungėsi pradinių klasių mokiniai, mažieji sveikuoliai aplankė Rokiškio krašto muziejų, apžiūrėjo L. Šepkos drožinių ekspoziciją, paragavo AB „Rokiškio sūris“ gaminamus sūrius. Sočiai papietavę skubėjome į sporto salė sužinoti konkurso rezultatų. Nugalėtojais netapome, bet buvome aktyvūs ir linksmi.

Į savo miestą Visaginą grįžome pavargę, bet su gera nuotaika ir su dideliu bagažu patirties bei žinių.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė