„KIŠKUČIŲ“ GRUPĖS PASIEKIMAI

Dar neseniai Tėveliams  atrodė, kad vaikas darželyje niekada nepripras. Vienas skausmingiausių išgyvenimo etapų tėvams baigėsi, kai vaikai buvo jautrūs ir paliekant grupėje atsisveikinimas būdavo su ašarėlėmis.

           Kaip ir tėvams, taip ir pedagogams vaikai – tai didžiausias turtas, ne maži žmogeliukai, o dideli pasaulio stebuklai. Tai pats mieliausias, nuostabiausias gyvenimo spinduliukas. Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

            „Kiškučių“ grupės vaikai – tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypseną ir juoką veide, pripildo širdį begaline laime. Džiaugiamės, kad per šiuos metus vaikučiai paaugo, praėjo sėkmingai adaptaciją. Išmoko savarankiškai valgyti ir gerti. Žino savo lovytę, vietą prie staliuko. Yra aktyvūs, judrūs. Reaguoja į savo vardą bei parodo kitą vaiką, pasakius jo vardą.

Nuolat atsižvelgėme į tėvų prašymus bei vaiko poreikius, kasdien stiprinome vaiko jausmą, kad jis gali pasitikėti nauja aplinka ir naujais žmonėmis.

Vaikai išmoko žaisti greta. Bando kartoti žodžius, vartoja kelis trumpus žodelius, kai kurie jau užduoda klausimą, kas čia? Išmokome susiburti į ryto ratą trumpam pokalbiui ar žaidimui, organizavome pramogėles. Dalyvavome įvairiose respublikiniuose, STEAM projektuose ir parodose. Surengėme grupėje nuotraukų parodėlę „Linksma ir spalvinga dienelė draugų būryje“.

Tikiuosi, kad ir toliau sėkmingai, kūrybiškai augsime kartu.

Auklėtoja Violeta