PRIEŠMOKYKLINUKAI ŽAIDŽIA FUTBOLIUKĄ

Rugsėjo mėnesį supažindinome tėvelius ir vaikus su edukaciniu projektu „Futboliukas“. Visi tėvai sutiko, kad jų vaikai dalyvautų šiame projekte, o vaikai klausinėjo, kada jis prasidės.

Sulaukę spalio mėnesio užduočių kibome į darbus. Pirmiausia aiškinomės ir diskutavome ką reiškia žodis logotipas. Tada kiekvienas piešė. Po to kūrėme futboliuko taisykles. Taisyklių vaikai siūlė labai daug ir įvairių, tačiau išsirinkome mums tinkamiausias, vaikai jas užrašė, iškirpo ir priklijavo ant didelio lapo. Taisykles pakabinome sporto salėje.

Na, ir pagaliau pradėjome mokytis futbolo pratimų. Beveik visi vaikai labai atsargiai, pamažu varėsi kamuolį pažymėtu taku. Sunkiau vaikams sekėsi varyti kamuolį gyvatėle, bet po kelių užsiėmimų pastebėjome, jog vaikai drąsiau bando valdyti kamuolį.

Pasimokę pratimų ir pakartoję taisykles, pabandėme žaisti draugišką futboliuką. Sekėsi dar sunkokai, kamuolys dažnai nuriedėdavo ne ten kur reikia, tačiau ateityje tikimės seksis geriau. Juk mes tik pradėjome mokytis, o vaikams tai suteikia galimybę išbandyti savo gebėjimus.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Violeta ir Jūratė