SKRISKI, SVAJONE

 

Vaikystė – nerealių ir išgalvotų svajonių metas.

Vaikystė – tai gėrio ir nuoširdumo dienos.

Vaikystė – tai ryškių, spalvotų ir neišpildomų norų laikotarpis.

 

Gerbiami tėveliai,

Dar visai neseniai Jūs, pirmą kartą atvedėte savo vaikučius į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio ir nežinomybės: kas bus? Kaip Jūsų atžalėlė pritaps naujoje vietoje, kaip jausis tarp naujų žmonių. Po kurio laiko Jūs ir vaikučiai pripratot prie visko ir darželis daugeliui tapo artimas, kaip antri namai. Tačiau laikas bėga kaip greita srauni upė, ir vaikučiai, kaip paaugę paukščiukai jau yra pasiruošę skristi į tolimą kelionę. Vaikų darželis – tai tik pirma aikštelė, iš kurios yra pasiruošiama skristi tolyn. Čia, vaikų darželyje, gyvena tikra vaikystė. Tiktai čia yra viskas tikra: čia patys tikriausi jausmai, čia pati tikriausia draugystė, čia pačios tikriausios svajonės, kurios labai realu, kad kada nors gyvenime išsipildys.

Mieli tėvai, daug metų buvome drauge. Tikriausiai kaip ir kiekvienoje bendruomenėje per daug metų būna visko… Manau, kad mes, t. y. darželio pedagogės Nadežda, Regina, Marytė, Laima, Irena, Jūratė, Violeta, auklėtojo padėjėjos Janė, Dalia ir kitos darželio darbuotojos, kurios ir netiesiogiai susiję, su Jūsų vaikučių ugdymu – sėkmingai vedėme Jūsų vaikučius „Ąžuoliuko takeliu“, t. y., Jūs vedėte savo vaikučius pirmu svajonių keliu, o mes buvome mokytojos, pagalbininkės, patarėjos, konsultantės. Esame giliai įsitikinę, kad Mums – pavyko. Vaikai pasirengę mokytis pirmoje klasėje. Jie pasirengę toliau siekti savo svajonių.

Šiandien, visos lopšelio-darželio bendruomenės vardu, sakau Jums ačiū už tai, kad per tiek daug metų būnant drauge, iškilus problemoms – mes jas sėkmingai sprendėme. Dėkoju Jums už patarimus, pasiūlymus ir kritiką – tai mums padeda tobulėti, už rūpestį ir visokeriopą pagalbą darželiui.

Linkiu Jums ir Jūsų šeimoms gražaus buvimo kartu, sveikatos, prasmingai vedant vaikučius jų svajonių keliu.

 

Direktorė Irena