TĖVELIŲ DĖMESIUI, FORMUOJAMOS GRUPĖS NAUJIEMS MOKSLO METAMS

GERBIAMI TĖVELIAI,

šiuo metu gyvenimas vyksta karantino sąlygomis, tačiau jis nestovi vietoje. Ne už kalnų rugsėjo 1 d., prasidės nauji mokslo metai priešmokyklinukams ir ikimokyklinukams.

Informuoju Jus, kad pradedame formuoti grupes naujiems 2020/2021 mokslo metams. Jei Jūs auginate vaiką nuo 1 iki 6 metų ir jis dar nelanko ikimokyklinės įstaigos arba lanko kitą, o jūs norite jį pervesti į Visagino vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“, tai nuo 2020 m. gegužės 25 d. turite atvykti į darželį ir parašyti prašymą, priimti vaiką arba atsiųsti elektroniniu paštu info@visaginoazuoliukas.lt. Prieš pradedant lankyti mūsų lopšelį-darželį privalote patikrinti vaiko sveikatą.

Tėveliams, auginantiems vaikučius namuose, kurie yra gimę 2014 m., primename, kad Lietuvos Respublikoje priešmokyklinis ugdymas yra privalomas. Todėl visi šešiamečiai vaikai, kurie yra gimę 2014 m., privalo lankyti ikimokyklinio ugdymo priešmokyklinę grupę. Jei Jūsų vaikas dar nelanko darželio, pats laikas pildyti prašymą.

Atkreipiu tėvelių, kurie planuoja savo vaiką leisti į mokyklą, ugdomąja lietuvių kalba, bet dabar lanko rusakalbį darželį, dėmesį. Jūsų vaikas tikrai geriau pasiruoštų lankyti lietuvišką mokyklą, jei ir priešmokyklinio ugdymo programą mokytųsi lietuvių kalba. Priimkite sprendimą, kuris būtų geriausias Jūsų vaikui.