EKSKURSIJA Į VISAGINO KULTŪROS CENTRĄ

Įprastų veiklų šiuolaikiniam vaikui nebepakanka. Kad lavėtų jo noras pažinti pasaulį, vaiką būtina nustebinti.  Tokiu atradimu vaikams tapo Visagino kultūros centras.

Trečiadienį būsimieji priešmokyklinukai keliavo į kultūros centrą. Puiki nuotaika, geras oras, staigmenos laukimas padėjo vaikams  įveikti netrumpą kelią.

Kultūros centre mus pasitiko „Žavoronok“ kolektyvas su gražiais rusų liaudies šokių rateliais, dainomis. Kolektyvo dalyviai įtraukė vaikus į savo linksmus ratelius, įdomius žaidimus. Vaikai turėjo pasirinkti geltoną arba mėlyną gėlytę, o tada organizatoriai vaikus nuvedė prie juodų, stebuklą žadančių durų – tai buvo kūrybinės dirbtuvės. Durys atsivėrė ir vaikai pamatė lėlių teatrą, nykštuką, saugantį pasakišką namelį, sienas su pasakų herojais ir besišypsančiais veidukais. Kambaryje stovėjo 2 stalai su mėlyna ir geltona gėlytėmis. Vaikai susėdo prie stalų ir prasidėjo kūryba.

Laikas prabėgo nepastebimai.  Netrukus ant stalų puikavosi popieriniai ant pagaliuko ir iš šaukštelių su pūkuotu kaip debesėliai pilvuku, su spalvotais kaspinais kiškučiai. Vaikai sugalvojo savo kūriniams vardelius. Į darželį kelias jau nebebuvo toks ilgas, nes vaikai ėjo su savo naujais draugais. Užsinorėję pasakų vaikai pasižadėjo sugrįžti į stebuklingą nykštuko dirbtuvę.

Įgyvendinant vaikų socializacijos projektą šitas susitikimas su kūrybingais kultūros centro darbuotojais padėjo įgyvendinti vieną iš projekto uždavinių : skatino vaikų saviraišką, domėjimąsi gražia aplinka, bendravimą.

Dėkojame Kultūros centro darbuotojoms už gražų ir naudingą bendradarbiavimą.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Juršienė